Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Олександр КИРИЛЮК

Олександр КИРИЛЮК,
депутат районної ради.
Гуменецький ТВО.
Олександр Кирилюк    
«Свободівець» Олександр Кирилюк вперше потрапив до депутатського корпусу, набравши 27,63% голосів виборців. Він єдиний, хто представляє інтереси 12-тисячної Гуменецької ОТГ у районній раді.
Майже 8 років Олександр Володимирович пропрацював у Кам’янець-Подільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України, тож добре знає проблеми найбільш незахищених верств населення - пенсіонерів, інвалідів, дітей, які втратили годувальника, чорнобильців та афганців.
- Перші дні новообраної районної ради співпали зі створенням Гуменецької об’єднаної громади, - розповідає Олександр Кирилюк. - Проблем було чимало, й ви пам’ятаєте як активно працювала над їхнім вирішенням фракція ВО «Свободада» в районній раді. Серед найболючіших були перехід закладів освіти з районного управління освіти на баланс управління освіти ОТГ та проведення перших в Україні виборів старост.

Одразу хочу зауважити, що з округом мені пощастило, адже вже багато років Гуменецькою сільською радою, а відтепер і об’єднаною громадою керує Інна Абдулкадирова. Інна Григорівна багато робила й робить для громади. Це й освітлення вулиць, відновлення старих та побудова нових ДНЗ, очищення ставків, будівництво дитячих та спортивних майданчиків, футбольних полів.

Хоч наша громада найбільш перспективна в районі, проте без проблем не буває, а це означає, що нам є куди рости й розвиватися. Зважаючи на минулорічну засуху, а за прогнозами й цьогорічну, нагальною проблемою залишається водопостачання населення. Сьогодні ніхто вже не говорить про потребу води для поливу городини, мова про банальні, щоденні людські потреби, такі як приготування їжі, прання та особисту гігієну. Будемо намагатись вирішити цю проблему шляхом буріння нових свердловин, відновлення старих та в деяких випадках використання спільно з підприємствами району їхніх власних свердловин.

Не менш важливим є питання ремонту сільських доріг, де в окремих місцях збереглись лише напрямки. Для цього будемо намагатися залучати промислових гігантів нашого району, які, власне, й руйнували дорожнє полотно, та нагадувати «Укравтодору» про його прямий обов’язок, хоча в останнього віриться мало, адже на мої запити поновити всього-на-всього дорожню розмітку, хоча би на найбільш аварійно-небезпечних ділянках дороги, були відписки про відсутність коштів. Ми вже звикли, що поки не трапиться якась трагедія або людям набридне й вони перекриють дорогу, ніхто нічого робити не буде.

Спільною метою для всієї районної ради і кожного депутата зокрема має стати питання наповнення районного бюджету шляхом залучення інвестицій, погашення податкових боргів підприємствами та підприємцями району, виведення бізнесу з тіні, а вже потім розподіл коштів та контроль за їхнім використанням. Наші чиновники звикли за принципом: «Нехай я нераціонально витрачу мільйон бюджетних коштів, але зароблю на цьому свою тисячу». Так не має бути.
На завершення скажу, що основною проблемою людей є бідність, яка змушує працювати за кордоном на благо чужої країни. Але сьогодні всім потрібно гуртуватися і йти до спільної мети, адже ми маємо родючий чорнозем, працьовиті руки й віру в Бога та завтрашній день.
Слава Україні! Слава нації!

Теги: депутатська приймальня, Олександр Кирилюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.