Перейти на мобільну версію сайту


17.06.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Олександр Чілійчук

депутатОлександр ЧІЛІЙЧУК, депутат районної ради, 
Сокільський ТВО.


Уперше до районної ради потрапив депутат від Аграрної партії Олександр Чілійчук, за якого віддали свої голоси 34,75% виборців Сокільського виборчого округу.

Сьогодні Олександр Валентинович - єдиний депутат із району, який захищає суверенітет держави на сході країни. 20 травня він приїхав на ротацію, мав 3-денну відпустку, після чого повернувся на службу, а вже 12 липня знову повернеться на службу.

- Не люблю давати порожніх обіцянок, - каже Олександр Валентинович. - Краще промовчати, аніж пообіцяти. Після виборів ми взялися за відновлення стадіону, що знаходиться біля школи у с.Сокіл. Наразі його відновлено на 80%. Бцла спроба частково відремонтувати сільські дороги, але через сильні дощі роботи припинили. Поки я був в АТО за моїм проханням голова сільської ради Тамара Рощук взялася за ремонт доріг, які частково були підсипані.

Працює медпункт, який раніше функціонував із перебоями.

Коли йшов на вибори, пообіцяв людям придбати швидку допомогу, і я хочу це зробити. Але нині виникає питання, хто її буде утримувати, платити зарплатню медикам, аби Сокільський напрямок був забезпечений невідкладною допомогою. Сьогодні сільська рада не може взяти на себе такі непосильні витрати, тож будемо шукати варіанти вирішення цього питання. Також планую зробити зупинку біля школи. Не можу дивитися, як у дощ дітлахи мокнуть біля навчального закладу, чекаючи на автобус. 

Сьогодні більшість моїх справ пов’язана з війною, яка триває на сході країни. Хто би що нині не говорив, але там дійсно йде війна. Багато наших гинуть, це болюча тема. Повернувшись із зони АТО, завітав у Сокільську школу, якраз на Останній дзвоник, куди привіз атрибутику з війни. Керівництво навчального закладу пообіцяло облаштувати музей. Маємо вчити дітей, розповідати їм про жахіття війни, аби вони знали й цінували мирне небо над головою.

Я дякую, що в мене є такі товариші, які постійно підтримують бійців батальйону, в якому я служу, й усіляко допомагають. Мої колеги, депутати-аграрії Ігор Гай, Петро Мосендз та Руслан Сендзюк, придбали і передали на схід електростанцію, холодильник, пральну машину, бінокль.

Війна - це смерть, це багато крові, й ми повинні постійно про це пам’ятати. 

Теги: депутатська приймальня, Олександр Чілійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.