Перейти на мобільну версію сайту


04.03.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Ніна СКАВРЕНЮК

Ніна СКАВРЕНЮК,
депутат районної ради,
Перший номер у списку партії «За конкретні справи».

Ніна СкавренюкЗ весни 2014 року Ніна Скавренюк опікується військовими, які воюють на сході держави, їхніми сім’ями та сім’ями загиблих. Цей пункт був першочерговим у передвиборчій програмі Ніни Дмитрівни як депутата районної ради. І досі він залишається ключовим.

- Я не покидаю волонтерської діяльності, - каже Ніна Скавренюк. - Балотуючись у депутати, розуміла, що в такий спосіб зможу більше допомогти військовим та їхнім сім’ям і матиму можливість хоч якось повпливати на виділення резервних коштів саме для цієї категорії громадян.
Зауважу, що під час засідання нещодавньої сесії райради з ініціативи Ніни Скавренюк депутати виділили додатково 200 тисяч грн для потреб учасників АТО.

- Сьогодні ми маємо глибше думати про тих людей, які брали участь в АТО й повернулися, - переконана депутат. - Хтось із них, можливо, не знає, як себе далі реалізувати в житті, до когось із нерозумінням ставляться дружини чи рідні. Війна сильно міняє людину, і якщо ти там не був, зрозуміти важко.

Днями Ніна Скавренюк разом із однодумцями з ГО «Істина добра» повернулися зі сходу. Там вони їздили по місцевих школах та від імені кам’янецьких дітей дарували діткам Луганської та Донецької областей пам’ятні валентинки і подарунки.

- Більшість діток навіть і не знає, де Кам’янець-Подільський знаходиться, - продовжує депутат. - Але бачили б ви, скільки щастя було в дитячих очах. Переконана, що сьогодні на агресію ми повинні відповідати добром і миром. Там, на сході, людям не легше аніж тут, навіть навпаки. У них сіре життя, війна, хтось із їхніх родичів воює на боці сепаратистів, хтось - на українському боці. Якщо є війна, то й завжди будуть дві сторони конфлікту. І немає провини в тому, що ти опиняєшся в епіцентрі. Йти потрібно з миром. Нині маємо намір за підсумками першого кварталу роботи нашої громадської організації запросити дітей з Луганської та Донецької областей до нас на оздоровлення у санаторії чи пришкільні табори. У цьому нас підтримує і голова районної ради.

Під кінець травня знову плануємо поїздку в зону АТО, умовно ми вже позначили цю акцію як пасхальний кошик людям похилого віку. Сподіваюся, до цієї справи долучаться і бізнесмени, і депутати, і небайдужі мешканці району.
Нагадую телефони для зв’язку із громадською організацією «Істина добра»: 067-595-5432 (Ніна Дмитрівна), 097-555-5132 (Валерій Сергійович).

Теги: депутатська приймальня, Ніна Скавренюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.