Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Наталія САВЧУК

Наталія САВЧУК,
депутат міської ради.
22 ТВО.
Наталя Савчук
Представник від Радикальної партії Олега Ляшка в міській раді Наталія Савчук вперше потрапила до депутатського складу. До цього майже 16 років свого життя Наталія Федорівна віддала державній службі. За її плечима - робота в райдержадміністрації та міській раді, де вона керувала юридичними управліннями. Тож не дивно, що більшість звернень від виборців до депутата стосуються саме юридичних тонкощів.

- Люди звертаються до мене з різних питань, - каже депутат. - І з приводу реєстрації земельних ділянок, і змін до пенсійного та податкового законодавства. Чимало звернень отримую від жителів округу, де я балотувалася. Зокрема, на звернення від виборців подала запит до міської ради щодо включення в програму соціально-економічного розвитку ремонту тротуару від перехрестя вулиць Драй-Хмари та Гагаріна до вулиці Шевченка. Це досить проблемна ділянка дороги, адже нею щодня дітки ходять до п’ятої школи.
Наразі вирішуємо питання з облаштування внутрішньодворових проїздів у будинках на вул.Драй-Хмари, 5а та Сіцинського, 7.

Спільно з однодумцями з міської ради запланували облаштування дитячих майданчиків у дворах будинків. Дуже хочеться, щоб дорослі мали де відпочити з дітками, а малеча замість просиджувати в комп’ютерах відпочивала на свіжому повітрі. Ймовірніше за все, це будуть двори на вул.Гагаріна, 63 та вул.Гунська, 12.

Сьогодні чимало питань виникають щодо організації ОСББ, адже, як відомо, до липня місяця власники багатоквартирних будинків мають остаточно визначитися із формою управління будинком. Тож невід’ємними є консультації, як ця процедура буде проводитися на законодавчому рівні та з якими проблемами можуть зіштовхнутися кам’янчани. Працюю із підприємцями ринку, допомагаю вирішувати їхні питання, враховуючи всі юридичні аспекти.
У зв’язку зі зміними в Земельному кодексі, гостро стоїть питання про передачу в оренду земельних ділянок. Із цього приводу хочу заспокоїти всіх мешканців міста: є відповідне роз’яснення Держкомзему за яким громадяни мають право отримати у власність земельну ділянку протягом цього року. Як буде наступного року, наразі невідомо.
Досить часто люди приходять, аби просто порадитися, навіть, поскаржитися на життя. Можливо, їм не так важлива якась консультація, як би їх хтось всього-на-всього вислухав.

Депутат Наталія Савчук проводить прийом громадян щовівторка та щочетверга, з 10:00 до 15:00, у кабінеті №102 міської ради.

Теги: депутатська приймальня, Наталя Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.