Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Микола Жоган

Микола Жоган, депутат районної ради, 
Перший номер у списку ВО «Батьківщина».

депутат-1.jpgДо 2017 українців чекає п’ять етапів підвищення тарифів, з яких два – вже до кінця цього року – у квітні і в вересні. Тариф буде один для всіх, зміниться і сітка тарифікації, яка теж буде єдиною для всіх споживачів.

Учора під час сесії районної ради народні обранці підтримали звернення Кам’янець-Подільської районної ради до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради Андрія Парубія та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо необгрунтованого підняття єдиної ціни на газ для населення.

- Сьогодні, підтримавши таке рішення, ми виступаємо на захист інтересів мешканців району, які категорично проти рівня тарифів на природний газ для населення за єдиною ціною 6879 грн за 1 тис. куб.м, - каже ініціатор звернення, голова фракції ВО «Батьківщина» в районній раді Микола Жоган. - Таким рішенням Кабмін скасував так звану «соціальну норму» в обсязі 1200 куб.м на опалювальний сезон за ціною 3600 грн, яка діяла в опалювальний період 2015-2016 рр. Як наслідок, ганебне рішення Уряду призведе до підвищення вартості централізованого опалення та гарячої води вдвічі. Це виглядає особливо цинічним на фоні того, що ціна на газ для промисловості була знижена на 12%. Запропонований урядом механізм субсидіювання не здатен компенсувати витрати населенню. Слід визнати, що на сьогодні енергетичний сектор не виведено з тіні, не подолано корупцію в цій сфері.

Саме тому депутати районної ради вимагають негайно зупинити дію постанови Кабінету міністрів України від 1 жовтня 2015 р. №758; терміново переглянути та знизити встановлені тарифи на природний газ для населення до обгрунтованого рівня зі врахуванням закупівельної ціни на газ.

Варто було би увесь природний газ українського виробництва використовувати для забезпечення побутових потреб населення, а не експортувати.

Чергове запровадження нових тарифів на природний газ для населення та зростання цін на електроенергію, інші комунальні послуги призведе до переходу значної кількості українців з межі малозабезпеченості на межу виживання. Ми, як народні обранці, представники наших виборців, які довірили нам представляти їхні інтереси в районній раді, не повинні стояти осторонь, а бити у ввсі дзвони. Опалювальний сезон не за горами і якщо ситуацію не змінити, він стане черговим кроком до тотальної бідності народу.


Теги: депутатська приймальня, Микола Жоган

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.