Перейти на мобільну версію сайту


20.05.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Іван Громик

громик.jpgІван ГРОМИК, депутат районної ради,
Перший номер у списку партії ВО «Свобода»

Уперше цієї каденції націоналісти зайшли в районний парламент. Перший номер у списку цієї партії - Іван Громик, відомий правозахисник. Тож не дивно, що в районній раді Іван Миколайович взявся за контроль правового аспекту прийняття рішень народними обранцями.

- Багато чого бачив у житті, - розповідає Іван Громик, - але такого правового безладу ще варто пошукати. Тож, прийшовши вперше в райраду, вирішив спрямувати діяльність цього органу влади в правове русло. На жаль, багато питань у раді вирішується кулуарно, а сесії, які тут проходять не так часто, готуються так похабно, що складається враження, що до думки спеціалістів тут не прислухаються.

Ви добре пам’ятаєте сесію, коли передавали на баланс Гуменецької об’єднаної громади навчальні заклади. Скільки суперечок було з цього приводу?! Особисто телефонував у Мін’юст, аби проконсультуватися. Як результат, через неправильне рішення ми були змушені скликати позачергову сесію, на якій вже зробили все за правилами.

Подібна ситуація склалася щодо питання передачі делегованих повноважень із районної ради до РДА. Коли я на сесії доводив, що це суперечить закону, мене ніхто слухати не хотів, мовляв, Громик влаштовує в раді клоунаду. Як депутат подав позов проти районної ради щодо скасування рішення «Про делегування окремих повноважень районної ради районній державній адміністрації щодо підприємств, установ та організацій, які перебувають у районній комунальній власності». Суд мій позов задовільнив. Запитання: хто вводить в оману депутатів і змушує їх голосувати за неправомірні рішення?

Аналогічною є проблема з лісами, яку спеціально роздмухували. Звичайно, несанкціоновану вирубку лісу потрібно припинити, але діяти треба в правовому полі.

Сьогодні великою катастрофою є ситуація із землями, що знаходяться за межами населених пунктів. Усі питання з цього приводу вирішуються через область, і часто селяни не знають, у чиїх руках перебуває їхня земля. Чимало нарікань та скарг маємо й на роботу транспортної служби РДА. Серед особистих досягнень можу відмітити курсування маршруту «Зіньківці - Кам’янець-Подільський», який довгий час не могли запустити чиновники. У квітні цього року він знову запрацював.

Чимало питань у нашої фракції й до районних очільників, наприклад, новий закон про держслужбу не дозволяє керівнику адміністрації бути також депутатом місцевої ради, проте отримати відповідь на питання, чи склав Василь Сукач депутатський мандат, так і не можу.

Якщо депутати часто-густо заледве добиваються правди, то що говорити про простих людей, яких чиновники футболять з кабінета в кабінет? 

Потрапити на прийом до депутата-свободівця Івана Громика можна, завітавши в приймальню ВО «Свобода», що на просп.Грушевського, 46 («Олівець»), або ж в офіс: вул.Огієнка, 22.

Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Теги: депутатська приймальня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.