Перейти на мобільну версію сайту


18.03.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Ігор ГАЙ

Ігор ГАЙ,
депутат районної ради,
Перший номер у списку Аграрної партії України.

Ігор ГайІз акції протесту, яка проходила днями в столиці, повернувся депутат районної ради Ігор Гай. Разом із однодумцями вони відстоювали під стінами Верховної Ради та Кабміну питання, що стосуються розвитку сільського господарства.

Загалом участь у мирній акції взяли більше 8 тисяч аграріїв зі всієї України, найбільшою була делегація з Хмельниччини - 850 осіб.

- Наш протест таки вплинув на рішення Комітету з питань податкової та митної політики, члени якого підтримали законопроект №3851-1, який продовжує до 2018 року пільговий режим оподаткування з ПДВ для аграріїв зі 100% відшкодуванням коштів - каже Ігор Віталійович. - Депутати відхилили пропозицію, внесену головою комітету Ніною Южаніною про створення комплексного законопроекту для аграріїв, який стосувався спецрежиму для окремих категорій платників, збереження системи відшкодування для великих платників, які не хочуть ніякого спецрежиму і забезпечуватимуть в СЕА всі свої податкові зобов'язання.

Зауважимо, що на сьогодні Верховна Рада встановила перехідний до 1 січня 2017 року спеціальний режим сплати ПДВ
.
- Хоч це і маленька, проте не остаточна перемога, - продовжує депутат. - Профільний комітет тільки підтримав законопроект, після цього голова Верховної Ради має включити його до порядку денного сесії. Якщо проголосує більшість депутатів, то це не означає, що Президент не зможе скористатися правом вето. Тож ми знову будемо їхати в Київ, коли Верховна Рада винесе на пленарне засідання розгляд законопроекту №3851-1.

Із Кам’янець-Подільського району на акцію протесту їздили 54 аграрії, які представляли майже всі агропідприємства району, за винятком великих агрохолдингів, як от «Кернел», «Нібулон», «Промінь Галичина».
Разом зі справами державної ваги не забуває районний депутат і про буденні, так би мовити, приземлені проблеми.

- Цього місяця наше підприємство ПП «Калинський ключ» надало допомогу дитячому садочку в с.Кульчіївці, - додає Ігор Гай. - Для потреб закладу було придбано принтер та ноутбук загальною вартістю 10 тис. грн. На прохання Кульчиєвецького сільського голови надали грейдер, який зачищає територію навколо стихійного сміттєзвалища. Минулого року для с.Калиня придбали 50 ліхтарів. Думаю, цього року зробити вуличне освітлення в с.Фурманівка, для цих потреб плануємо придбати 30 ліхтарів. Працюємо за принципом: «Зберегти село, осередок традиційних духовних і моральних цінностей українського народу».

Теги: депутатська приймальня, Ігор Гай

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.