Перейти на мобільну версію сайту


02.09.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Ігор Гай-1

Ігор ГАЙ, депутат районної ради, 
Перший номер у списку Аграрної партії України.


депутатДепутатство - нелегка й досить відповідальна ноша, особливо, коли працюєш не лише у період виборчої кампанії, а й протягом усієї каденції. У цьому переконаний Ігор Гай, депутат районної ради. Не вперше громада довіряє йому представляти інтереси в раді, і він, у свою чергу, переймається усіма, навіть найменшими проблемами.

Нещодавно у селі Каштанівка було встановлено автобусну зупинку. До речі, це вже 4 зупинка, споруждена за сприяння аграріїв.

50-ма новими стільцями від голови районної Аграрної партії Ігоря Гая у День Незалежності поповнився сільський клуб с.Фурманівка, де того дня вшановували участиків АТО. Не забуває депутат і про 1 Вересня та защораз відвідує школу в Кульчіївцях, звичайно, приходить не з порожніми руками. За кожним кроком депутата є перспектива та напрацювання на майбутнє. 

Нині в районі катастрофічною є ситуація зі збільшенням популяції диких звірів, зокрема лисиць. Зверення, надіслані депутатами-аграрниками, підтримали на сесії депутати обласної ради. Вперше питання вирішилося на такому серйозному рівні.

- Через мораторій на полювання в межах національного парку «Подільські Товтри» у районі збільшилася кількість диких тварин, - каже Ігор Віталійович. - За останніх п’ять років кількість хижаків суттєво збільшилася. Вони не лише не бояться людей, а й наносять значної школи домоволодінням селян, знищуючи домашню птицю. Чимало з них є переносниками такої небезпечної хвороби, як сказ. Заборона полювання не закрила це питання, навпаки, з’явилося чимало бракон’єрів. До мисливських товариств та райдержадміністрації надходять сотні письмових повідовлень і дзвінків від сільських голоів та людей з проханням про допомогу. Приємно, що наше звернення підтримав такий поважний колегіальний орган, як обласна рада. Сподіваюсь, що питання зрушиться з мертвої точки, а зміни до Закону дадуть можливість органам місцевого самоврядування впливати на раціональне використання природних комплексів і регулювати популяцію тварин, особливо шкідників.

У переліку питань, якими опікуються депутати-аграрії, знаходяться і земельні. Роками не вирішується проблема із розпаюванням земель колишніх держспецгоспів «Староушицький» та «Колодіївський».

- Із цього приводу ми також відправили необхідне звернення до депутатів обласної ради, а ті, відповідно - до Верховної Ради України, - додає ігор Гай. - Уже багато років сотні мешканців цих населених пунктів добиваються свого права на роздержавлення і приватизацію земель. Людей фактично позбавили права отримати передбачені законом земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва. Наразі у районі вільних земель для надання їх учасникам АТО практично немає. Звичайно, на законодавчому рівні ці питання можна врегулювати, і люди отримають заповітні земельні наділи. Але для того, щоб це сталося, потрібна не лише політична воля, а й бажання прислухатися, а головне - почути думку людей.


Теги: депутатська приймальня, Ігор Гай

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.