Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Ігор ФУРМАН

Ігор ФУРМАН,
депутат районної ради.
Слобідко-Кульчиєвецький ТВО.
Ігор Фурман
Депутата районної ради кількох скликань Ігоря Фурмана добре знають мешканці ввіреного йому округу, адже він не лише там проживає, а й всіляко допомагає людям. Про таких кажуть, віддасть останню сорочку.

ПП «САФ Колос», яким керує Ігор Володимирович, обробляє земельні паї жителів Слобідки-Кульчиєвецької, Жовтневого та Оленівки.

- Як і всі в районі, ми також долучилися до весняної акції з благоустрою території, - каже Ігор Фурман. - Вичистили від сміття лісосмугу, яка йде від Слобідки-Кульчиєвецької до Оленівки. Вивезли звідти шість машин зі сміттям. Поприбирали біля сільської ради, клубу. Громада згуртувалася, й тепер у нас чисто.
Не в кращому стані перебуває дорога в згаданому напрямку. Сьогодні ми підрізали вздовж дерева, підсипали ями та маємо намір спільно із сільським головою довести її до ладу.

Узагалі, в депутата райради багато планів, які стосуються як об’єднання громад, так і розвитку інфраструктури на селі. Спільно з прихожанами церкви, що у с.Оленівка, Ігор Володимирович взявся за будівництво господарського приміщення біля храму. За якийсь час у Слобідці-Кульчиєвецькій має з’явитися стадіон із освітленням. Це буде чи не перший спортивний майданчик у районі, де можна буде грати у футбол навіть уночі.

- Не перший рік опікуюсь місцевою футбольною командою «Колос», яка бере участь у чемпіонаті району з футболу, - додає депутат. - Хлопці мають бажання грати, то чому би їх не підтримати? Тож задумали зробити стадіон, який би освітлювався. Уже встановили опори для майбутніх ліхтарів по всьому периметру поля. Із освітленням нам дуже допомагає Георгій Борисович Грубі. Закупили сітки для воріт, ще маємо придбати сітку для огорожі по периметру, щоб глядачі могли спокійно спостерігати за грою на полі, не хвилюючись, що м’яч у когось вцілить. Коли повністю зробимо стадіон, а залишилося небагато, проведемо товариський матч між командами аграріїв району.

Жодне свято у Слобідці-Кульчиєвецькій, Оленівці та Жовтневому не проходить без подарунків від Ігоря Володимировича. Напередодні 8 Березня подарунки та вітання приймали жінки. Незабаром Пасха, тож усі пайовики ПП «САФ Колос» отримають великодні подарунки. Традиційно привітає депутат і ветеранів у День Перемоги.
Ігор Фурман не проводить офіційні особисті прийоми, як то роблять інші депутати. Односельці знають, що допомогти він зможе в будь-який час, якщо має таку можливість.

- Сидіти і чекати, коли хтось прийде, а я допоможу, немає часу, - додає Ігор Володимирович. - Треба працювати, щоб усім було комфортно. Депутат має бути на своєму місці, жити інтересами своєї громаді, розуміти, які тут є проблеми, та допомагати.


Теги: депутатська приймальня, Ігор Фурман

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.