Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Діана ПРОКОПОВА

Діана ПРОКОПОВА, депутат районної ради.
Рихтівський ТВО.
Діана Прокопова
Ми звикли, що депутати активно працюють лише у період виборчих перегонів. Та, можливо, цей стереотип не варто застосувати до всіх народних обранців? Отож, щоб розвіяти міф та перевірити, чи справді депутати працюють протягом каденції для людей, котрі віддали їм свої голоси, газета «КлюЧ» започатковує рубрику «Депутатська приймальня», у якій народні обранці зможуть звітувати про роботу на благо громади, а громадяни, у свою чергу, зможуть звернутися до депутата та нагадати про обіцянки, які той мав виконати після приходу до влади.
Першопрохідцем «Депутатської приймальні» буде Діана Прокопова. Родом із с.Рихта, Діана Іванівна балотувалася по Рихтівському територіальному виборчому окрузі (сс.Рихта, Лісківці).

- Болюче питання у с.Рихта, яке довгий час не могло зрушити з місця, стосувалося бібліотеки, що знаходилася в приміщенні місцевого дитсадочка, - розповідає Діана Прокопова. - Справа в тому, що її місцезнаходження не тільки було недоцільним, та ще й бібліотекаря важко було застати на робочому місці. ДНЗ «Пізнайко» відвідують 28 малят, також є черга з діток, але про те, щоб розмістити більшу кількість вихованців, не могло бути й мови. І завідувач ДНЗ Катерина Настік, і батьки дітей неодноразово зверталися до влади, аби посприяти в облаштуванні додаткового приміщення для дошкільнят. Та проблема залишалася.

Зрозуміла, що потрібно було діяти рішуче й не відступатися. Дякую голові районної ради Борису Бецу, що підтримав мене. 13 січня ми разом виїхали із робочим візитом у Рихту. Бібліотекаря на місці не було, після кількох телефонних дзвінків вона все ж таки прийшла.

Оглянувши приміщення, ми склали відповідний акт та прийняли таке важливе рішення - перенести бібліотечний фонд сільської бібліотеки з приміщення дитсадочка до шкільної бібліотеки. Звільнені кімнати нарешті можна буде використовувати для повноцінного функціонування дитячого садочку. Для їхнього облаштування планується залучити кошти сільської ради. Сільський голова Любов Слободян охоче підтримала цю ініціативу.

Й досі болючим питанням залишається сільський клуб, який знаходиться в аварійному стані. Цікаво, що в минулі роки районна рада неодноразово виділяла кошти на його реконструкцію та ремонт, але де вони дівалися, незрозуміло. Сьогодні завклуба там немає, деякі вікна, встановлені наприкінці минулого року, вже потрощили. Людям елементарно немає де зібратися й відмітити якесь свято чи навіть провести громадські слухання. Отож, наступне завдання - шукати кошти на реконструкцію сільського Будинку культури.

Проблемним залишається транспортне сполучення із Лясківцями, писатиму депутатський запит на ім’я голови РДА, аби посприяв у вирішенні цього питання.

Діана Прокопова - одна із тих енергійних депутаток, які не можуть сидіти без діла та по-господарськи вирішують проблеми. Зі власної ініціативи перед новорічними святами підлатала кілька ділянок сільської дороги, де були катакомби, залишені після проведення підвідного газопроводу. В цьому їй допоміг батько, забезпечивши кількома машинами щебеню. Сподіваємось, ініціатива молодого народного обранця не згасне не лише протягом цієї каденції.

Теги: депутатська приймальня, Діана Прокопова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.