Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Діана Прокопова-2

Діана ПРОКОПОВА, депутат районної ради.
Рихтівський ТВО.


депутатПроблемами жителів Рихтівської сільської ради переймається депутат райради Діана Прокопова.

- До мене, як до депутата звернулися жителі села Лісківці зі скаргою на відсутність належного транспортного сполучення між їхнім населеним пунктом та Кам’янцем-Подільським, - розповідає Діана Іванівна. - За словами заявників, існуючий сьогодні єдиний транспорний засіб здійснює перевезення один раз на день за надзвичайно незручним для лісківчан графіком. Маршрутка із села виїжджає о 6-ій ранку, а повертається об 11:30. Буває й так, що в понеділок та середу перевізник може не виїжджати на рейс. Більшість мешканців села їздить на роботу до міста, тож ні в обід, ні ввечері немає чим дістатися додому. Село знаходиться за кілька кілометрів від траси, і цю відстань люди змушені долати пішки. Через погане транспортне сполучення вони не мають змоги нормально все спланувати, вчасно потрапити додому, в лікарню чи у власних справах.

Після того, як ми підняли це питання, перевізник погодився піти на поступки та скорегувати графік руху. Сподіваємося, що свого слова він дотримається.

Сьогодні наповну тривають ремонтні роботи в шкільній бібліотеці, куди ми плануємо перевезти книжковий фонд із сільської бібліотеки, а звільнене приміщення буде використовуватися для потреб дітлахів з дитячого садочка в Рихті. До речі, там також проводять ремонт. Сподіваємося, що до 1 серпня бібліотеки остаточно об’єднають.

Також у Рихті біля цвинтаря ми мали невпорядковане сміттєзвалище. Ситуацію вирішила завдяки Івану Атаману з ПАТ «Гіпсовик». Сміттєзвалище загорнули та провели благоустрій.

Жителів трьох сільських рад обслуговують медики з Рихтівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, а це понад чотири тисячі осіб. Лікар-стоматолог цієї амбулаторії отримала попередження про скорочення. Цей факт вкрай стурбував людей, які можуть залишитися без стоматологічної допомоги. З цього приводу я також отримала звернення. У свою чергу, буду писати депутатський запит на ім’я голови районної ради, щоб винести це питання на сесію та зберегти робоче місце. Переконана, що перш ніж щось врізати чи когось скорочувати, необхідно детально вивчити питання, а вже потім приймати виважені рішення.


Теги: депутатська приймальня, Діана Прокопова

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.