Перейти на мобільну версію сайту


29.07.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Артем Дюднєв

Артем ДЮДНЄВ, депутат міської ради.
9 ТВО.


депутат«З людьми і для людей» - ось головний принцип молодого депутата Артема Дюднєва, який вперше балотувався в міську раду й переміг своїх суперників зі значним відривом.

Менше ніж за півроку своєї діяльності народний обранець зробив багато потрібних справ на округові (мікрорайон Жовтневий), де представляти інтереси в міськраді його обрали люди.

- На округу є 15 багатоповерхівок, і фактично біля кожної проведено чимало робіт, - каже Артем Михайлович. - Пам’ятаєте два стихійних звалища, навпроти будинків по Нігинському шосе, 18 і 22, та Розвадовського, 10 і 13? У які лише служби не зверталися люди, але проблема не вирішувалася. Із кожного такого звалища ми вивезли по 100 т сміття, тож тепер на цих ділянках чисто.

Аби не бути голослівним, розповім, що зроблено по кожному будинку на округові. На вул.Васильєва, 13, відновлено асфальтове покриття прибудинкової території та проїжджої частини вздовж будинку, біля будинку на вул.Васільєва, 15, всипано близько 100 т щебеню, вивезено сміття. Відновлено бордюри та частково заасфальтовано проїжджу частину біля будинку на Нігинському шосе, 18, тут же відновлено комплекси для сушіння білизни та встановлено три лавочки. Близько 30 кв.м тротуару відновлено біля будинку на Нігинському шосе, 22, й також встановлено лавочки.

Бордюри та частину прибудинкової території зроблено біля будинку, що на Нігинському шосе, 16. Сюди ж ми завезли землю для облаштування клумб.

Повністю зроблене вимощення будинку по Нігинському шосе, 14, із фасадного боку, у планах довести роботи до завершення і з тильного боку. У дворі цього ж будинку встановлено бордюри та частково заасфальтовано територію.

У будинку на вул.Розвадовського, 3, замінено покрівлю; на Розвадовського, 9, відновлено цокольну частину, а на Розвадовського, 13, разом із мешканцями будинку ми розчистили територію від самосівів, тепер там немає тих непролазних хащів. Також у цьому дворі відновлено покрівлі на двох альтанках, утеплено вхідну групу та замінено два кодові замки.

У дворі будинку на вул.Розвадовського, 10, встановлено дитячу гірку, відновлено 200 м бордюра та вуличне освітлення. Освітлення відновлено і в дворі будинку на вул.Розвадовського, 17.

Планів у Артема Дюднєва чимало. У першу чергу, він має намір зробити внутрішньобудинкові проїзди на всьому округові. Каже, що це цілком реально, головне, щоб було бажання. На контролі перебувають і зношені покрівлі будинків, які потребують заміни, у першу чергу це буде зроблено в будинку, що по Нігинському шосе, 22. 

- Усі будинки округу при моїй каденції мають бути забезпечені сучасними дитячими майданчиками, - додає депутат. - Приємно, що ми знаходимо порозуміння з колегами. За підтримки більшості депутатів було виділено кошти на ремонт туалетів у ЗОШ №17, та 120 тис. грн спрямовано на встановлення шумоізоляції у філії ДЮСШ, що на мікрорайоні.

Із 1 серпня щовівторка, з 17:00 до 19:00, у приміщенні ОСББ «Кам’янчанка» (вул.Васильєва, 15, 3 під’їзд) Артем Дюднєв буде проводити особисті прийоми. Тож, якщо маєте проблеми, звертайтеся до свого депутата.


Теги: депутатська приймальня, Артем Дюднєв

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.