Перейти на мобільну версію сайту


13.05.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Андрій БОЙКО

Андрій БОЙКО,
депутат міської ради.
35-ий ТВО.
Андрій Бойко
Андрій Бойко знаний не лише в нашому місті спортсмен. Його баскетбольна команда «ДіДіБао» цьогоріч завоювала срібло на чемпіонаті Україні. Таке досягнення - досить вагомий результат.
Спорт та виховання молодого покоління - ось основні пріорітети, яких визначив на цю каденцію молодий депутат.

- Це перша моя каденція як депутата, - зізнається Андрій Бойко. - Вважаю серйозним своїм досягненням проведення інвентаризації спорту в місті. Ні для кого не секрет, що спортивна діяльність фінансувалася за залишковим принципом. Ми ввесь час говорили про необхідність розвитку спорту, але ніколи руки не доходили до того, як же він розвивається, чи вистачає фінансування й узагалі, яким воно має бути. Коли я почав ставити такі питання, зокрема, скільки коштів потрібно на рік для розвитку міського спорту, почув у відповідь: «А хто його знає?»...

Отож, нам вдалося зробити інвентаризацію спортивної діяльності в місті. Щоб було зрозуміло, кожен вид спорту має календарний план на рік, які ми звели до купи, і в результаті отримали суму в 1 млн 100 тис. грн. Зауважу, що під час розподілу бюджету, на спорт у 2016 році виділили всього 70 тис. грн.

Побачивши, скільки саме потрібно для розвитку спорту, міські депутати із розумінням поставилися до ситуації та виділили на цю галузь ще додатково 200 тис. грн з резервного фонду. Нині ж ці кошти розділені між дитячо-юнацькими спортивними школами та спрямовані на розвиток дорослого спорту в місті. Хотілося, щоб наступного року на підтримку спорту в ДЮСШ, дорослого та Інваспорту в міському бюджеті були окремі статті видатків.

Крім цього, виступив з ініціативою провести депутатський клуб, під час якого визначити, скільки на сьогодні в місті існує спортивних майданчиків, у якому стані вони перебувають, як їх реанімувати та скільки ще їх потрібно відкрити. Усі ми говоримо про те, що дітей потрібно забрати з вулиці, але ніхто не каже, куди? У Кам’янці занадто мало спортмайданчиків. Наприклад, в Амстердамі є парк, у якому знаходиться близько 40 спортивних майданчиків. На сьогодні місто не має професійного ігрового спортзалу. І замість того, щоб якось вирішити цю ситуацію, можновладці забирають землю на стадіоні й забудовують її багатоповерхівками. Є над чим працювати, тож розраховую на підтримку кам’янчан.

Теги: Андрій Бойко, депутатська приймальня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.