Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Анатолій ЛОМНІЦЬКИЙ

Анатолій ЛОМНІЦЬКИЙ,
депутат районної ради,
Устянський ТВО.

Анатолій ЛомніцькийЦе перша каденція Анатолія Ломніцького, провідного спеціаліста Кам’янець-Подільської міської виконавчої дирекції Хмельницького обласного Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, в якості народного обранця.

За Анатолія Миколайовича віддали свої голоси 22,15% виборців Устянського виборчого округу, який включав села Устя, Цвіклівці Другі, Баговиця, Велика Слобідка, Мала Слобідка, Тарасівка та Шутнівці. Округ, де балотувався, не є для депутата випадковим, адже у с.Велика Слобідка він проживає з 1982 року.

- Дуже вдячний людям, що за мене проголосували, - каже Анатолій Миколайович, - сподіваюсь, довіру їхню виправдаю та допоможу односельцям із вирішенням важливих проблем.
Не лише сьогодні, а й взагалі у селах актуальною залишається проблема транспортного сполучення. Спільно з однопартіцями з партії «За конкретні справи» ми ремонтували дороги минулого року, продовжуємо робити це і цього. Наразі вивезено 50 машин щебеню, яким всипано дороги у Великій Слобідці, Усті, Шутнівцях, Баговиці та Малій Слобідці. Спільно з сільським головою та місцевими депутатами визначили проблемні місця, і сьогодні завершуємо ремонт дорожнього покриття. Щоправда, започаткували нову практику - не ямкового ремонту, а суцільного встелення дороги: спочатку рівняємо все грейдером, потім висипаємо щебенем та розгортаємо грейдером. Не оминаємо увагою навіть вулички, де три хати й там роками не було дороги, лише напрямок.

Значну допомогу будівельним матеріалом надали церквам у сс.Устя, Тарасівка та Велика Слобідка. Ще до виборів наша партія взяла на себе відповідальність із реконструкції дитсадочка, що знаходиться в с.Тарасівка. Наприкінці грудня минулого року там поставили по вісім нових пластикових вікон і дверей. Також є попередня домовленість про перекриття даху і утеплення фасаду. До речі, в тому ж приміщенні, що й дитсадок, знаходиться місцевий ФАП та бібліотека. Вони також матимуть новий дах над головою.

Досить часто односельці звертаються з особистих питань, як-от, допомогти з коштами на лікування, то пишу відповідні депутатські звернення до керівництва партії, а вони в міру сил реагують і допомагають.
Устянський округ потребує нагального вирішення проблеми з водопостачанням, яка існує не один рік. Думаю, спільно з нинішнім депутутським корпусом ми зможемо її хоча би наблизити до вирішення.

Не менш важливою з мого боку залишається підтримка спорту, зокрема місцевої футбольної команди «Тірас» (Велика Слобідка). Не має ігрового майданчика дитсадок у с.Устя, також просять його облаштувати і жителі с.Шутнівці, навіть мають для цього місце біля клубу. Будемо вишукувати для цих потреб меценатів та кошти.

Нагадую про те, що щомісяця проводжу прийом громадян у перший і останній вівторок у приміщенні Устянської сільської ради, з 10:00 до 12:00.

Теги: депутатська приймальня, Анатолій Ломніцький

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.