Перейти на мобільну версію сайту


19.08.2016

ДЕПУТАТСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Анатолій Ломніцький-2

Анатолій ЛОМНІЦЬКИЙ,
депутат районної ради, Устянський ТВО.

депутат16 серпня депутат районної ради Анатолій Ломніцький та керуючий справами районної ради Юрій Шубарський перебували з робочою поїздкою в Устянській сільській раді. Там вони зустрілися із сільським головою Юрієм Сидоруком та провели об’їзд по об’єктах соціально-культурної сфери, що потребують проведення ремонтних робіт.

- Найбільш проблемним сьогодні на округу є дитячий садочок «Золотий ключик», що знаходиться у с.Тарасівка, - каже Анатолій Миколайович. - Його покрівля потребує негайного перекриття, адже заклад відвідує 18 малят, про безпеку і здоров’я яких ми маємо подбати. Не менше проблем і в Баговецькій школі, де в спортивному залі прогнила підлога. Аби вирішити ці питання, необхідно підготувати і провести необхідні розрахунки. Це питання взявся вирішити сільський голова Юрій Сидорук. Також не стоятиму осторонь та писатиму відповідні звернення на голову районної ради Бориса Беца, сподіваюсь що ці питання будуть винесені на сесію районної ради і їх підтримають мої колеги-депутати.

Маємо проблеми і з приміщенням Баговецького фельдшерсько-акушерського пункту, приміщення, де він знаходиться, перебуває у приватній власності. Тож його потрібно або ремонтувати, або шукати інше місце для первинної допомоги на селі.

Актуальною проблемою залишається водопостачання Устянської сільської ради. Мало того, що в криницях у людей пропадає вода, та ще й свердловини, з яких вода йде по сільському водогону, знаходяться в аварійному стані. Також писатиму звернення до голови районної ради щодо придбання для сільської ради двох насосів.

На сьогоднішній день завдяки співфінансуванню з сільського бюджету та підтримці депутатів районної ради з районного бюджету було виділено 50 тисяч гривень на ямковий ремонт доріг по Устянській сільській раді.

Не забуває Анатолій Ломніцький і про благодійність. У пріорітеті керманича партії Олександра Гереги, членом якої він є, підтримка дітей-переселенців та із малозабезпечених родин.

10 діток із Луганської області перебувають на відпочинку в санаторії «Лісова пісня», що знаходиться в с.Привороття Друге. Саме їм днями депутат райради Анатолій Ломніцький привіз подарунки - канцелярське приладдя. Тож до школи дітлахи підуть, згадуючи про гостинний Кам’янець-Подільський район та його жителів.


Теги: депутатська приймальня, Анатолій Ломніцький

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.