Перейти на мобільну версію сайту


19.12.2014

ДЕПУТАТ НА МІСЦІ

15 грудня депутат міськради Дмитро Васильянов звітував за чотири роки депутатської роботи.

Підзамче та Старе місто, якими опікується народний обранець - досить специфічні округи. 1375888117_1.jpgПерший має відповідати званню туристичної перлини, а другий, хоч і належить до міста, а проблема має сільські. Разом з тим, обидва потерпали від бездоріжжя, темряви та недорозвиненої інфраструктури.

Депутат Дмитро Васильянов постійно тримає руку на пульсі, знає, чим живе його округ і має досить активну життєву позицію, на відміну від багатьох депутатів міськради. До нього з проблемами може звернутися будь-який виборець, у будь-який час.

Завдяки клопотанням Дмитра Сергійовича на теріторії двох мікрорайнів ліквідовано 11 сміттєзвалищ, одне з них було як «чиряк» майже в центрі Підзамче. Тепер там виросли
торгівельні точки, окремі з них - соціального спрямування. Фінансово підтримав цей проект підприємець, депутат міськради Володимир Юр’єв.

За період каденції зі своїми проблемами до депутата Васильянова звернулося 40 кам’янчан, 38 з яких було вирішено позитивно. Особисто Дмитро Сергійович направив у міську раду 149 звернень щодо питань покращення умов проживання і добробуту мешканців Підзамче і Старого міста.

Під час брифінгу не оминули журналісти і питання реформування медицини. Дмитро Васильянов зазначив, що реформа давно потрібна, бо не секрет, що безкоштовної медицини давно вже немає, а це означає, що кошти осідають в чиїхось кишенях. На сьогодні потрібно змінити пункт Конституції щодо безкоштовної медицини: зокрема невідкладну медицину залишити безкоштовною, а решту перекласти на плечі страхової медицини.

Теги: Дмитро Васильянов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.