Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2019

ДБАЄМО ПРО ОСВІТУ Й НАДАЛІ

Мельнич-1Галузь освіти завжди була і залишиться домінуючою в розвитку інфраструктури як міста, так і району. Для її розвитку потрібно чималі вкладення коштів, аби сама система працювала на належному рівні. Упродовж багатьох років, перебуваючи в своїй каденції, народний депутат Володимир Мельниченко зробив чимало, щоб загальноосвітні заклади міста і району не мали дискомфорту під час навчального процесу. Насамперед, це шкільні автобуси, якими зручно добиратися до навчального закладу, шкільне обладнання, яким вже не один рік поспіль користуються учні і дошкільнята, це утеплення шкіл, переобладнання їх на альтернативне паливо. Зробимо невелику хроніку зробленого спільно з державною, обласною та міською владами.

У 2018 році область отримала 1818,8 тис. грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за програмою «Нова українська школа». За ці кошти придбано дидактичні матеріали (618,2 тис. грн), сучасні меблі (1014,4 тис. грн), комп’ютерне обладнання та мультимедійний контент для початкових класів (134,6 тис. грн), на підготовку тренерів та педагогів спрямовано 51,6 тис. грн. За останні 4 роки на розвиток закладів освіти спрямовано 796502,9 тис. грн бюджетних коштів. Здійснені капітальні ремонти СЗОШ №1, НВК №3, СЗОШ №5, НВК №9, ЗОШ №10, ЗОШ №11, ЗОШ №12, НВК №14, ЗОШ №15, ЗОШ №16. У багатьох навчальних закладах впроваджено заходи з енергозбереження, а саме: утеплено фасади, горищні перекриття та дахи, замінено вікна, двері, проведено ремонт внутрішніх систем опалення та водомереж, замінено лампи розжарювання на енергозберігаючі. 

У рамках соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» у 2017 році відкрито медіатеки в НВК №3, ЗОШ №12. За кошти міського бюджету створено сучасне середовище медіатек в 2017 році в ЗОШ №7, в 2018 році – в ЗОШ №6. Для проведення психокорекційних занять у закладах загальної середньої освіти обладнано 7 ресурсних кімнат, 2 сенсорні кімнати та 3 зали для лікувальної фізкультури.

Як співзасновник благодійного фонду «Ми – кам’янчани» Володимир Мельниченко і надалі буде долучатися до розвитку галузі освіти округу. На сьогодні є проекти, якими буде займатися міська влада і Володимир Володимирович обов’язково буде брати в цьому участь. Це, насамперед, будівництво загальноосвітньої школи №10 в м.Кам’янець-Подільській по вул. Короленка, 20. Реалізація проекту забезпечить та покращить умови навчання дітей, що проживають у цьому мікрорайоні та будівництво нового корпусу дитячого садка №16 на 120 місць по вул.Гагаріна, 60 в м.Кам’янці-Подільському. Адже потреба викликана недостатньою кількістю місць в закладах дошкільної освіти центрального мікрорайону міста. Існує значне перевантаження груп: на 100 місцях виховується 137 дітей. Проектом передбачається повний комплекс виконання робіт для забезпечення дітей дошкільного віку місцями у дошкільному закладі. Планується забезпечити місцями 120 дітей.

Володимир Мельниченко наголошує на всебічному сприянні розвитку цих об’єктів. Тому що багато гарних справ потрібно робити разом!

Ірина ФУРМАН, прес-служба Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, дбаємо про освіту

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.