Перейти на мобільну версію сайту


04.08.2017

БЮДЖЕТ ПЕРЕГЛЯДАЛИ, СТУПІНЬ ПОНИЖАЛИ

Третього серпня відбулася 19-та (позачергова) сесія райради 7-го скликання, більша частина питань якої стосувалася уточнень до районного бюджету на 2017 рік. 

сесія районНа 2,5 млн поповнився спецфонд районного бюджету за рахунок субвенції з Держбюджету. Кошти будуть спрямовані на проекти, які встигли подати сільські голови. Зокрема, 1 млн 7 тис. грн виділять на утеплення двох корпусів Довжоцького НВК, 130 тис. грн - на капітальний ремонт ДНЗ «Калинка» у с.Оринин, 289 тис. грн - капітальний ремонт Будинку культури в Оринині, 803 тис. грн - утеплення Грушківського будинку культури та благоустрій прилеглої території, 271 тис. грн - капітальний ремонт фасаду та фойє Великослобідського СБК.
Чимало коштів до районного бюджету на різні потреби делегували і сільські ради. Гуменецька сільська рада профінансувала 25420 грн на доставку пацієнтів для проведення процедури гемодіалізу та 20 тис. грн - на медогляд працівників власної громади, Китайгородська - 10 тис. грн на придбання туберкуліну, Довжоцька - 100 тис. грн на купівлю лапараскопічної стійки. Кошти на останню також будуть виділені з районного та обласного бюджетів.
Староушицька селищна рада на 25 тис. грн профінансувала власну пожежну частину - 35 ДПРП.
Скарбниця відділу освіти поповнилася коштами від Довжоцької сільради (10 тис. грн на придбання костюмів, стільки ж - на купівлю спортивного інвентаря), Кульчиєвецької (10 тис. грн на закупівлю спортивного інвентаря для місцевої ДЮСШ), Кам’янської сільради (127 тис. грн на придбання меблів для тамтешньої ЗОШ І-ІІ ст.).

Крім цього, після змін до бюджету нові вікна отримають Мукшо-Китайгородська, Баговицька, Слобдко-Рихтівська та Грушківська школи. 40 тис. грн перепало агропромисловому комплексу на програму відшкодування вартості придбання доїльних апаратів, 65 тис. грн - відділу культури на ремонт фойє РЦКМ «Розмай».

Також народні обранці внесли зміни до Програм забезпечення пожежної безпеки та матеріально-технічного забезпечення процесу виконання РДА регіональної політики. Загалом спостерігалася певна одностайність у прийнятті рішень, як то кажуть, голосували, наче по нотах. 

Нарешті вирішили освітянське питання з бородою - понизили ступінь Збручанській ЗОШ І-ІІ ст. та Заліськопершій І-ІІІ ст. І якщо з останньою було все зрозуміло, адже 10 класу там немає, а в 11-му навчається лише один учень, проте для пониження ступеня не вистачило з першого разу одного голоса, тож довелося переголосовувати.

Щодо Збручанської школи, то в цьому питанні нарешті поклали жирну крапку, без будь-яких політичних спекуляцій. Початкова школа в Збручі залишається, решту дітей шкільний автобус довозитиме до Жванецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, а вивільнені від занять вчителі будуть працевлаштовані.

Наостанок народні обранці заслухали голову райради Віктора Кривака щодо проходження ним спецперевірки.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.