Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

БУДУТЬ ОБИРАТИ КОМУ СТАРОСТУВАТИ

24 січня в Гуменецькій сільській раді об’єднаної територіальної громади відбудуться перші вибори старост. Про те, скільки обраних посад передбачено Центральною виборчою комісією, скільки претендентів зареєструвалося та чи готові дільничі виборчі комісії до виборчого процесу «КлюЧу» розповіла голова районної виборчої комісії Лариса Лариса ТкачукТкачук.

- Ларисо Михайлівно, розкажіть, як проходить виборчий процес по Гуменецькій сільській раді?

- Насамперед хочу привітати всіх із Новим роком та Різдвом, побажати миру, добра, здоров’я, благополуччя, затишку в родині та правильних рішень по життю. Щодо виборів, то наразі ми маємо 13 округів, по яких зареєструвалися 46 кандидатів на посади старост. Загалом Гуменецька сільська рада об’єднаної територіальної громади нараховує 21 село. Аби забезпечити проведення місцевих виборів старост, тут утворено 18 дільничних виборчих комісій.

Отож, перелік єдиних одномандатних виборчих округів з виборів старост такий: с.Голосків, с.Думанів, с.Колубаївці, с.Лисогірка, с.Нігин, с.Слобідка-Гуменецька, с-ще Сахкамінь, с.Абрикосівка (включає села Абрикосівка і Корчівка), с.Великозалісся (сс.Великозалісся, Киселівка, Малозалісся), с.Вербка (сс.Вербка, Привороття Друге), с.Залісся Друге (Залісся Друге, Дубинка), с.Пудлівці (сс.Пудлівці, Ульянівка), с.Супрунківці (сс.Супрунківці, Тернавка).
Загальна кількість виборців, яка братиме участь у голосуванні, становитиме 9658 осіб, проте кожного першого та 15-го числа місяця проходять уточнення списків, тож, можливо, матимемо на кілька голосів відмінну цифру.

Крім того, в Княжпільській сільській громаді 24 січня відбудуться повторні вибори депутата до сільської ради по 11-му округу.

- Чи є округи, в яких зареєструвався один кандидат на посаду старости і чи братимуть участь у голосуванні жителі власне села Гуменці?

- Звичайно, що гуменчани не голосуватимуть. А от щодо кандидатур старост, то охочих балотуватися маємо чимало, лише в Думанові зареєструвався один кандидат на цю посаду Сергій Бельзак.

У с.Голосків маємо два кандидати - Євгена Мандзюка та Тараса Маньковського. У с.Колубаївці на посаду старости претендують Микола Березовський, Аркадій Кирилюк, Оксана Рожкова та Дмитро Хмелюк.
У с.Лисогірка зареєструвалося семеро кандидатів - Євгена Балла, Василь Бурий, Віра Коваль, Микола Пиж, Ігор Сідлецький, Анатолій Ціхоцький та Оксана Юрчук. Село Нігин обиратиме старосту серед чотирьох претендентів - Олега Берника, Інги Гасюк, Володимира Склеп’юка та Олександра Сосули. Керувати у с.Слобідка Гуменецька хочуть Леонід Березовський, Юлія Блажко, Тетяна Залевська, Микола Кохан та Іван Ясінський. Троє кандидатів у старости зареєструвалося в селищі Сахкамінь - це Станіслава Басіста, В’ячеслав Ляховецький та Дмитро Яремчук. Також троє претендентів балотуються по Абрикосівському округу (Абрикосівка і Корчівка) - Михайло Гаврилюк, Оксана Костовська та Ігор Усік.

Великозаліський округ має двох претендентів на посаду старости - В’ячеслава Столярського та Віру Чистяк.
У Вербецькому окрузі бути старостою виявили бажання Михайло Боднар, Андрій корелевич, Анатолій Мазур, Анатолій Пасічник, Юрій Тимофієв та Олександр Ярославський. У Заліссі Другому троє претендентів - Станіслав Надольський, Іван Стрельбіцький та Віталій Сьомко. Троє кандидатів зареєструвалося в Пудлівцях - це Олег Корчистий, Анатолій Сторожук і Роман Товстогузов та троє - в Супрунківцях - Валентина Грищук, Ігор Петрованчук та Валентин Сосновський.

Маю велику надію, що вибори старост пройдуть успішно і люди виберуть достойних кандидатів.

Теги: вибори старост, вибори-2016, Гуменецька ОТГ, Лариса Ткачук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.