Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2013

БОНУС НА МАЙБУТНЄ ЧИ ПОДЯКА ЗА РОБОТУ?

У районі й місті = кадрові зміни.
Спокійний владний небосхил району нещодавно сколихнув вітер кадрових змін. У першу чергу, він подув у бік заступника голови райдержадміністрації Віталія Дубицького.
Звісно й раніше ніхто не робив секрету з того факту, що крісло, яке займає Віталій В’ячеславович у адміністрації, не монументальне, й тільки буде на те команда чи власна воля молодого дипломата, його ніхто за руки й ноги не триматиме. Зрештою, посада, яку займав Дубицький-молодший, не завжди відповідала тим обов’язкам, які виконував посадовець. Однією із причин, що колишній заступник голови РДА з організаційної і кадрової роботи (і заступник, і керівник апарату в одній особі) залишив крісло, називають сімейні обставини, мовляв молодий Віталій В’ячеславович знайшов свою другу половинку і не має наміру розриватися на два міста. Ходять чутки, що Дубицький, зважаючи на зв’язки його досить впливового батька, не міг піти в нікуди, ба більше = з адміністрації він пішов по переведенню в обласний центр і незабаром «випливе» начальником якогось із департаментів міської чи обласної ради в Хмельницькому. Та однозначно можна гай.jpgприпустити, що район почав підготовку до майбутніх виборів, і Віталій Дубицький, м’яко кажучи, не надто вписувався в нинішню «команду» = трохи темна конячка, не зовсім «свій», хто зна чи подякує і чи гаруватиме, як інші...
Чого не скажеш про, наприклад, нового керівника апарату, яким став Віктор Кривак. Віктор Миколайович у адміністрації працює більше 10 років, службових щаблів пройшов чимало = від простого спеціаліста до керівника відділу. Як ніхто знає роботу зсередини, кажуть, що взагалі немає задач, які Кривак, у межах своєї компетенції, не може вирішити. Він справжнісінька робоча конячка, на яку скільки не навантаж роботи, з усією впорається. А такі люди потрібні скрізь, тим паче напередодні виборів. Без перебільшення, як керівник партійного штабу, так і керівник апарату є ключовими фігурами під час виборчого процесу. Свого часу нинішній заступник губернатора = керівник апарату Лілія Бернадська була керівником штабу Партії регіонів.
Невідомо, звичайно, чому деякий час аграрний район, один із найбільших районів у державі, у штатному розписі адміністрації тримав вакантною посаду заступника голови РДА з агропромислового розвитку? Безумовно, руку на пульсі сільського господарства вправно тримав начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай, і нібито й потреби в посаді заступника не було... Раніше може й так, а тепер Ігор Віталійович перемістився на один щабель догори, перейшовши в когорту заступників Михайла Желізника.
кривак.JPGБонус на майбутнє чи подяка за роботу? Розцінювати новий кадровий хід можна по-різному, але крісло начальника управління залишається вакантним. Хоча не так, Ігор Віталійович залишається сидіти у своєму кріслі, й в управлінні, але вже на посаді заступника. Тимчасово виконувати обов’язки начальника управління буде його заступник Тамара Паштепа. Ну, а як вітер задме не в той бік, то й крісло ніби нікуди не дінеться...
Зовсім нелегко у районних провладних лабіринтах виявилося начальнику відділу молоді та спорту Віктору Дорожу, якого тимчасово спрямували керувати освітою району, в зв’язку із перебуванням на лікарняному очільника освітян Олени Пронозюк. І спортивне життя в районі якось непомітно стихло, втратило іскру. Та, сподіваємось, такий не зовсім вдалий кадровий хід переграють, адже планується з 1 січня наступного року зробити окрему структуру на рівні держави, напрямок роботи якої був би пов’язаний винятково з молоддю та спортом.
І якщо в районі все відбувається за принципом мовчазної згоди, то в місті складається враження, що посади дають, аби приборкати особливо норовливих.
Звістка, що радником міського голови з питань енергозбереження може невдовзі стати Сергій Акимович, чесно кажучи, трохи ошелешила. І не тому, що Сергій Георгійович, імовірно, не зможе впратися із порадами з куруючих питань. Думалося, що, покинувши лави «білосердешних», Акимович не стане колишнім опозиціонером і продовжуватиме тримати в тонусі владу своїми критичними зауваженнями. Зрештою, і депутатська група в міській раді «Право громади», керівником якої він є, не давала права на сумніви.
А тут пан Акимович може не лише стати радником мера, а й, подейкують, в майбутньому очолити досить перспективний за всіма прогнозами відділ з енергозбереження, яким досі успішно керував Юрій Лягутко. Та щось з останнім не склалося, горшки побито, а кадра, який розбирається в усіх енергозберігаючих тонкощах, шукати треба. Хоча, здається, вже знайшли...

Досьє «КлюЧа»:

1 листопада заступником голови райдержадміністрації призначено Ігоря Гая.
Ігор Віталійович народився 6 грудня 1975 р. у с.Нестерівці Дунаєвецького району. 1981-1992 рр. = навчання в ЗОШ №12 м.Кам’янець-Подільський. 1992-1997 рр. = навчання в ПДАТА. Після закінчення академії працював заступником директора Кам’янець-Подільського міжгосподарського комбікормового заводу, с.Шутнівці. 1998-2000 рр. = регіональний менеджер, згодом керівник філії НВКФ «Тотус». 2000-2003 рр. = директор ДП «Агріка-2», с.Шутнівці. 2003-2006 рр. = навчання в Національній академії державного управління при Президентові України. 2003-2005 рр. = директор ТОВ «Вітал–А». 2005-2009 рр. = директор ПП «Калинський ключ», с.Калиня. 2009-2013 рр. = начальник управління агропромислового розвитку РДА.
Одружений. Разом з дружиною Ольгою виховують трьох дітей.

1 листопада на посаду керівника апарату РДА призначено Віктора Кривака.
Віктор Миколайович народився 15 березня 1975 р. у с.Подільське. 1982-1992 рр. = навчання в Подільській загальноосвітній школі. 1992-1997 рр. = навчання на історичному факультеті Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. 1997-1999 рр. = вчитель історії Подільської ЗОШ. 1999-2001 рр. = педагог-організатор Кам’янець-Подільського НВК №4. 2001 р. = спеціаліст управління праці та соціального захисту населення РДА.
2001-2005 рр. = спеціаліст, головний спеціаліст відділу внутрішньої політики апарату РДА. 2005 р. = завідувач сектору розвитку інфраструктури відділу містобудування, архітектури, ЖКГ РДА. 2005-2010 рр. = начальник відділу розвитку інфраструктури РДА. 2010-2013 рр. = начальник відділу організаційної і кадрової роботи апарату РДА.
Одружений. Разом з дружиною Тетяною виховують двох дітей.

Теги: Ігор Гай, Віктор Кривак, Віталій Дубицький, Сергій Акимович

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.