Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2012

БІЛЬШІСТЬ ЧЛЕНІВ ОВК БОЯТЬСЯ ЗАЛИШАТИ ГОЛОВУ САМ НА САМ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ

Першу прес-конференцію у якості голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №193 Надія Мазурик провела у минулий вівторок, 18 вересня. Щоправда, на прес-конференцію, окрім журналістів, чомусь прийшли члени ОВК та представники від політичних сил і кандидатів у нардепи. Чому вони вирішили, що спілкування голови комісії не може проходити без їх присутності, - залишається загадкою. Проте, схоже, взявши за приклад «роботу» в комісії, деякі члени ОВК почали перебивати всіх, хамити та кричати, забувши, що їх «на це свято» (прес-конференцію) ніхто не запрошував.
Зрештою, Надія Мазурик зазначила, що бере участь у виборах уже вчетверте (головою ОВК, членом), але такої «діяльності» комісії вона не пам’ятає.
- Уперше за свою практику зіштовхуюся з такою зневагою, хамством, криком та брудом. Мені закидають, що я не вмію Надія Мазуриктримати аудиторію. Але тут присутні мої учні, і вони можуть підтвердити, що на моїх уроках завжди була дисципліна, а тут..., - зазначила Надія Григорівна.
Надія Мазурик зізналася, що вона, як і попередній голова, отримала «догану» від більшості членів ОВК, яких опозиція зараховує до провладних.
Найперше їй докоряють, чому вона не уклала договір на виготовлення поліграфічної продукції з ПП «Вежа». Як зазначила голова ОВК, вона це не зробила через те, що це підприємство не надало відповідного «кведу». Також, вивчивши ситуацію на ринку, було визначено, що вартість робіт цього підприємства вища від інших.
- Плакат у «Вежі» коштує 80 коп, натомість Мошинський заявив, що цю саму продукцію він надрукує за 56 коп. за штуку. Так, тендери відмінили, але ми повинні економити державні кошти, а не розкидатися ними. Про це мені наголосили в ЦВК. Однак чомусь для більшості членів ОВК – це не аргумент, - зазначила голова ОВК Надія Мазурик.
Також Надію Григорівну більшість звинувачує у непідписанні договору з «Офіс-центром» на постачання ОВК канцтоварів. Але, за словами керівника комісії, для цього договору не потрібно. Магазин виставляє рахунок, і ОВК його оплачує.
Інше звинувачення стосується виготовлення печаток та вивісок. Тут теж «більшість» звинувачує Надію Мазурик, що вона не підкоряється їхньому рішенню і не укладає договір з відповідним підприємством. Натомість, сама голова ОВК зазначає, що підписання угоди не відбулося з провини підприємця, а не голови ОВК.
Уся прес-конференція пройшла у звинуваченнях. І, загалом, нічим не відрізнялася від звичайної «роботи» ОВК.
- Замість того, аби підготуватися до жеребкування членів дільничних комісії, нині відбувається така деструктивна робота, - додала Надя Мазурик.
Надія Григорівна впевнена, що незважаючи на це, до 26 вересня, як це вимагає закон, дільничні комісії будуть сформовані а з 29 вересня почнуть працювати.

Теги: ОВК, вибори-2012, Надія Мазурик

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.