Перейти на мобільну версію сайту


17.07.2015

«БЕЗПРЄДЄЛА» НЕ БУДЕ

Протягом цього тижня українці спостерігали за подіями, що відбувалися в прикордонному Мукачево. Нагадаємо, там сталася сутичка між представниками Правого сектору та правоохоронцями.

А вже в неділю, 12 липня, під управлінням МВС України в Хмельницькій області на пікет зібралися представники «Правого сектору», оголосивши про проведення безстрокової акції. Пікетувальники вимагали від очільника обласноїКостянтин Шреєр міліції Миколи Семенишина публічного засудження дій його колег із Закарпатської міліції.

Микола Олександрович із цього приводу висловив свою позицію: «Якщо в діях правоохоронців дійсно вбачатимуться протизаконні дії, «кришування», то таку поведінку я засуджую, бо в наших рядах не місце бандитам у погонах. Але якщо вони просто виконували свої правоохоронні функції, які зобов’язані виконувати всі ми, то я їх тільки підтримаю, бо закон мусить бути один для всіх. Але не можна робити будь-які висновки, не розібравшись та не маючи доказів. Час все розставить на свої місця».

Чи будуть подібні пікети і в Кам’янці-Подільському, «КлюЧ» поцікавився в голови Кам’янець-Подільського відокремленого підрозділу ГО «Правий сектор. Хмельниччина», заступника командира 7 ЗБАТ ДУК «Правий сектор» Костянтина Шреєра, який запевнив, що представників «Правого сектору», які будуть вільно ходити зі зброєю, містяни не побачать.

- У нас немає нелегальної зброї, - каже Костянтин Шреєр, - і ходити озброєними до зубів, як нам тут приписують, ми не будемо. У «Правому секторі» є чітка ієрархія, є внутрішній наказ, підписаний Дмитром Ярошем у серпні 2014 р., про заборону вивезення зброї із зони АТО.

Навіть, якщо й будуть мітинги, ініційовані з нашого боку, вони відбуватимуться винятково в межах чинного законодавства. І взагалі, радимо перевіряти, чи дійсно люди, які представляються «Правим сектором», є членами нашої організації. Для уточнення даних будь хто може зателефонувати особисто мені (Т.:097-192-5515), або в нашу прес-службу (Т.:067-185-1707).

Події в Мукачево та інформаційну війну проти «Правого сектору» розцінюємо не інакше, як спробу відволікти увагу народу від подій на сході. А там війна не припинялася! На одному із напрямків бій тривав 20 годин, є поранені та вбиті... Думаю, висновки кожен зробить сам.

Теги: Костянтин Шреєр, Правий сектор

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.