Перейти на мобільну версію сайту


29.12.2016

АКСАКАЛИ І НОВАЧКИ

Хтось із депутатів, обраний до ради не вперше, уже знає, що потрібно робити, для когось ця роль нова й незрозуміла, але попри все, народні обранці намагаються працювати впродовж всього терміну перебування в депутатському кріслі.

ГрницикПЕТРО ГРИЦИК, депутат районної ради.
Брав активну участь у всіх чергових та поачергових сесіях районної ради, обговорював питання порядку денного, вносив свої пропозиції.
Як член комісії з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення особисто обговорював Програму розвитку освіти Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки, Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017 рік, зміни до районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2017 роки, про комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2019 рр. та внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки.
Обговорював, вносив конкретні пропозиції на засіданні постійної комісії, а також сприяв прийняттю рішення 7-ою сесією VII скликання «Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Колибаївка, Гуменці, Голосків в амбулаторії загальної практики - сімейної медицини», що наблизить і значно покращить рівень надання лікарської допомоги населенню об’єднаних територіальних громад.
Сприяв (доповідав на засіданнях постійних комісій, а також на президії районної ради) прийняттю рішення районної ради про передачу на баланс в комунальну власність Орининської сільської ради водонапірної башти, яка знаходилась на балансі Кам’янець-Подільської ЦРЛ. Це рішення дало можливість населенню с.Оринин отримувати якісну питну воду.
Постійно підтримую зв’язок з виборцями Підпилип’янського виборчого округу. За запрошенням сільського голови Івана Спасюка беру участь у сесіях сільської ради, де обговорюються нагальні проблеми сіл Підпилип’я та Подоляни, вирішуються питання покращення медичної допомоги, ремонту доріг, ремонту водогону, покращення матеріально-технічної бази фельдшерських пунктів, школи, закладів культури, дошкільного закладу.
Співпрацюю з соціальним працівником, допоміг одному жителю с.Подоляни в оформленні його в будинок-інтернат для людей похилого віку.
Проводжу прийом громадян у сільській раді (с.Підпилип’я), а також за місцем роботи - в Орининській райлікарні №2.
За дорученням виборців свого виборчого округу зробив три депутатських звернення до керівників організації району, всі питання були вирішені позитивно.
Мої виборці знають номер мого мобільного телефону і можуть звертатися до мене в будь-який час дня і ночі, а я завжди радий їм допомогти в міру своїх сил і можливостей.

ПрокоповСЕРГІЙ ПРОКОПОВ, депутат районної ради.
За період моєї депутатської діяльності зроблено наступне:
- виготовлено та встановлено зупинку для жителів с.Кізя-Кудринецьке;
- проведено ямковий ремонт дороги у напрямку с.Мілівці (за підтримки ПАТ «Гіпсовик» та «Мілівецький ПНІ»);
- на прохання жителів с.Вільне для облаштування дерев’яного мосту надавалась допомога транспортом (перевезення матеріалів);
- оформлено депутатські запити по виділенню 122 тис. грн на ремонт котельні Слобідко-Рихтівської ЗОШ та щодо збереження посади лікаря-стоматолога Рихтівської АЗПСМ;
- проведено ямковий ремонт біля зупинки с.Кізя;
- надавалась допомога у підведенні води до дитячого садочка;
- закупив будівельні матеріали на ФАП с.Слобідка-Рихтівська.

ЗавадськийВІТАЛІЙ ЗАВАДСЬКИЙ, депутат районної ради.
Це моя друга каденція як депутата районної ради, оскільки виборці досить високо оцінили мою роботу в попередній каденції та довірили представництво їхніх інтересів у теперішній.
Одразу хочу наголосити, що вбачаю завдання депутата не розносити подарунки перед виборами, а вчасно і головне правильно реагувати на проблеми громади в межах своїх повноважень і наявних у бюджеті коштів. Відтак, одразу виявив бажання працювати у постійній комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, адже доцільне, раціональне та оптимальне виділення коштів на вирішення проблем району є найважливішим завдання кожного депутата.
Мною ініційовано два звернення депутатів районної ради до голови Верховної Ради України щодо недопущення проведення виборів на окупованих територіях, а також до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради з проханням вжити заходів реагування для доповнення статті видатків/субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та направлено запит щодо налагодження та вирішення питання водопостачання у селах району.
Неодноразово брав участь у сесіях сільських рад, зокрема, Гринчуцької, Жванецької та Кульчиєвецької для вивчення їхніх проблем та долучення до їхнього вирішення. Брав активну участь у вирішенні питання опалення дитячого садочку в с.Жванець та виділив особисто 50000 грн.
Разом із депутатом Вітою Горохолінською організовали юридичну приймальню, де надаються консультації щодо найболючішої теми на селі, якою всі спекулюють, землі. Успіх подальшої своєї діяльності, як депутата, бачу тільки в тісній співпраці з громадою, керуючись простим гаслом - візьми і зроби.
Здійснення благодійної діяльності не приурочую депутатській діяльності чи особливо передвиборчим перегонам, займався і займаюсь нею за покликом серця, самостійно визначаючи пріоритети та потрібу.
Напередодні Дня Святого Миколая новорічні подарунки отримали дитячі садочки Кульчіївців, Китайгороду, Врублівців, Гринчука та Жванця. Цього року разом із моїм бізнес-партнером організовано й профінансовано обмін групами дітей з німецького дитячого будинку і інтернату «Славутинка». Діти - це наше майбутнє.
Особливу увагу приділяю забезпеченню бійців АТО. Крім надання допомоги в зону АТО, надаємо за власний кошт допомогу в оформленні земельних ділянок, наразі допомогу отримали 15 учасників.

ФедорченкоОлег ФЕДОРЧЕНКО
За період моєї депутатської діяльності були подані звернення, які представляли інтереси населення мого виборчого округу. Брав участь у всіх засіданнях сесій районної ради. Є членом постійної комісії районної ради з аграрних питань, земельних відносин, природокористуваня та екологічної безпеки. Брав участь у виїздному засіданні комісії в селі Чабанівка. Був присутній на сесіях сільської ради на своєму виборчому окрузі. Депутатом обраний вперше, тому розумію, що за відсутності досвіду не всі питаня вирішую оперативно, але намагаюся.

Теги: звіт депутатів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.