Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

ЗБІЛЬШЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО АВТОПАРКУ В МІСТІ
7 лютого у Верховній Раді України було прийнято законопроект про закріплення в Конституції курсу України на Європейський союз та НАТО. За прий­няття законопроекту №9037 у цілому проголосували 334 депутати.

ВИБОРИ, РЕКОРДНІ ЗА КІЛЬКІСТЮ
44 кандидати у президенти України візьмуть участь у виборах-2019. Ще 47 кандидатам ЦВК відмовила. Претенденти на крісло президента могли подавати документи до Центрвиборчкому до 3 лютого, а реєстрація завершилася 8 лютого. Президентські вибори-2019 стали рекордними за кількістю кандидатів у президенти. До цього рекордним був 2004 рік, коли за президентське крісло змагались 26 осіб.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗВІТ ФРАКЦІЇ ВО «БАТЬКІВЩИНА»  В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ЗА 2018 РІК
За 2018 рік було проведено 12 засідань фракції. На засіданнях розглядали питання, що були включені в порядок денний сесій міської ради, приймалися рішення, вносилися пропозиції і рекомендації. Проведено за рік 18 сесій міської ради, з низ 6 – позачергових та 3 засідання депутатського клубу.

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» ФОРМУВАТИМЕ НОВУ КОАЛІЦІЮ У ВР ТА НОВИЙ УРЯД
Політична партія «Народний фронт» боротиметься за формування нової коаліції у Верховній Раді України та нового уряду. Про це заявив Арсеній Яценюк на партійному з’їзді, якій відбувся 2 лютого у Києві.

«МИ ГОЛОСУЄМО ЗА МОЛОДЬ!»
Питання молоді з кожним днем стає все актуальнішим і його піднімають як на місцевому, так і на всеукраїнському рівнях. 5 лютого на вечірньому пленарному засіданні парламентарії розглянули проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації» №7383.

ЗА МОЛОДДЮ НАШЕ МАЙБУТНЄ!
Молодь – це важлива та рушійна частина суспільства. У сучасному суспільстві все частіше звертають на це увагу та роблять кроки, які спрямовані на підтримку талановитої молоді як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні. Так, 17 січня у Верховній Раді України було прийнято законопроект «Про призначення у 2019 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених», який підтримав і народний депутат Володимир Мельниченко.

СВОБОДА СЛОВА НА ICTV З ЮЛІЄЮ ТИМОШЕНКО ВІДКРИЛА ЇЇ БАЧЕННЯ ЗМІН У ДЕРЖАВІ
Кількість охочих поборотися за президентське крісло є абсолютним рекордом за всю історію виборів в Україні. Претенденти на посаду Глави держави почали активно діяти. Що пропонуватимуть кандидати? Чи кожен з них матиме план дій по виведенню країни із затяжної кризи та війни? І чи всі з них готові відкрито озвучувати свої наміри?

РІЗДВЯНА АКЦІЯ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Традиційно напередодні великого свята Різдва Христового в Кам’янці-Подільському волонтери роздавали акційні флаєри, на кожному з яких було вказано окремий номер, власник якого автоматично ставав учасником святкової Різдвяної лотереї.

СТАРТ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ РОБОТИ
Верховна Рада України 15 січня розпочала плідну роботу. Парламент планує розглянути понад 120 проектів законопроектів протягом трьох днів, а саме 15-18 січня. Зокрема депутати мають голосувати щодо посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів, внесення змін до Кримінального кодексу щодо звільнення від кримінальної відповідальності суддів.

НА РОЗГЛЯДІ ЗЕМЕЛЬНЕ ПИТАННЯ
20 грудня було чергове пленарне засідання Верховної Ради, де нардепи розглянули зміни до Земельного кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству, питання паливно-енергетичного комплексу та аграрної політики, а також були внесені зміни до деяких законів для забезпечення безперебійного постачання електричної енергії. На засіданні депутати в десятий раз продовжили мораторій на землю.

«СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ» ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ
Напередодні новорічних та різдвяних свят лідери Кам’янець-Подільського осередку партії «Соціальна Справедливість» завітали до Оринінської загальноосвітньої школи інтернату аби привітати дітей зі святами. На цьому закладі активісти партії зупинили свою увагу не випадково, адже тут навчаються 170 дітлахів з усіх куточків Хмельниччини – це діти сироти, напівсироти або діти із багатодітних малозабезпечених сімей.

ПОДІЛИСЯ РІЗДВЯНИМ СВЯТОМ
Новорічні та Різдвяні свята вже традиційно є часом, який варто провести у теплому сімейному колі. Часом, коли варто підводити підсумки минулого року та складати план на наступний. Проте це ще й чудовий привід подарувати свято комусь, та й можливо зробити невеличке диво.

НОВА ДЕРЖАВНА СУБВЕНЦІЯ
Кінець року завжди був клопіткою порою для всіх. У дану пору вже традиційно підводяться підсумки минулого року, плануються святкування та складаються плани на наступний рік. Проте звична робота продовжує кипіти і в тому числі і в народних обранців, які продовжують плідну роботу. Народний депутат України Володимир Мельниченко теж не припиняє дбати про рідний округ. Саме тому на останній сесії міської ради, яка відбулася 4 грудня, було погоджено низку змін та доповнень до міського бюджету, адже народний депутат Володимир Мельниченко отримав субвенцію, яка спрямована на соціально-економічний розвиток міста, в розмірі 1 млн 145 тисяч гривень. 

ТИМОШЕНКО МАЄ КОМПЛЕКСНУ ПРОГРАМУ ЗМІН КРАЇНИ
23 листопада в Києві відбувся черговий Всеукраїнський форум, ініційований лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного». Проект «Екосистема життя людини», презентований в рамках форуму, є четвертою складовою Нового курсу України і являє собою покроковий план дій у напрямку реформування систем науки і освіти, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення, екологічного захисту і особистої безпеки громадян.

ПОМІСНІЙ ЦЕРКВІ В УКРАЇНІ БУТИ?
Важливим та водночас спірним питанням для всієї України є створення помісної автокефальної церкви. Очікується, що об'єднавчий Собор, на якому буде створена Православна церква України, пройде на початку грудня. Синод Вселенського патріархату розглядає створення повноправної помісної церкви в Україні, яка буде рівна решті 14 церквам. Так, на засіданнях 27-29 листопада Синод Вселенського патріархату розглядяє українське питання.


Статті 61 — 75 з 596
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЗНІМІТЬ ШОРИ
ЗНІМІТЬ ШОРИ Повертаючись з Кременця, помітила на узбіччях красиві контейнери – це були сміттєві баки. Із яскравого полімеру, стоять собі вздовж доріг, чистенькі й чепурненькі. Головне – стоять не у дворах садиб, а для загального користування. Вони не перекошені, з колесами і кришками. І відразу згадала наші кам’янецькі сміттєві баки, встановлені на сміттєвих майданчиках, сучасні урни на вулицях міста та в серці йокнуло. У нас євроконтейнера для сміття чомусь всі перекошені, без коліс, обшарпані, а урни подерті,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.