Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: «ВІД ЯКІСНОЇ ОСВІТИ ЗАЛЕЖИТЬ НАШЕ МАЙБУТНЄ»
Кожна людина проходить через чарівний, чудовий, казковий світ дитинства. І дуже важливо, хто поведе її дивними стежками до пізнання світу, відкриваючи таїни знань. Тому доля дарує кожному з нас першого вчителя, який стане твоїм другом і порадником, прикладом у будь-якій ситуації. Напередодні Дня вчителя саме про першу вчительку і буде розмова з депутатом обласної ради Володимиром Мельниченко.

ВІД УСПІХУ ЛЮДИНИ – ДО УСПІХУ КРАЇНИ
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко 3 жовтня завітав на Хмельниччину, в рамках всеукраїнського туру. В ході зустрічей Віталій Кличко охоче поспілкувався з виборцями Кам’янець-Подільського, Дунаєвець, Староконстянтинова та обласного центру, а також представив програму партії: «Від успіху людини – до успіху країни».
- Покращити життя в державі можливо лише за умови запровадження прозорих і єдиних правил для всіх, – переконаний Віталій Кличко. – Адже тотальна корупція у всіх сферах створює умови збагачення лише певної групи людей, в той час, як пересічний громадянин знаходиться на межі прірви. Вирішення цієї болючої проблеми єдине – повна люстрація влади. Для цього в нас є п’ять УДАРів: по бідності, корупції, безвідповідальності влади, нерівності та по безправ’ю місцевих громад.

ПЕРЕДВИБОРЧИЙ СКАНДАЛ №1. НЕВДАЛИЙ НАПАД НА МОСКАЛЯ
Толерантний до різних релігій та політичних вподобань Кам’янець перестає бути таким. Інцидент, який стався вчора зранку після прес-конференції в штабі кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Ростислава Яреми, вийшов далеко за межі міста та району.
Народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль 4 жовтня провів для журналістів Кам’янеччини прес-конференцію (про її деталі читайте в наступному номері газети). Разом із Геннадієм Геннадійовичем із журналістами спілкувався керівник регіонального штабу об’єднаної опозиції Олександр Ксенжук.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ – ЦЕ І ПОЛІТИКА, І «ПЕНЬОНДЗИ»
Нещодавно до України з офіційним візитом завітав Президент Польщі Броніслав Коморовський. У рамках дводенного державного візиту до України відбулися зустрічі Броніслава Коморовського з представниками польської діаспори в Україні. Користуючись нагодою, ми поцікавились враженнями від зустрічі у Володимира Мідзяновського, голови Союзу підприємців поляків України, який брав участь у офіційних заходах.
Коментуючи приїзд високопосадовця іноземної держави Володимир Каролійович зазначив, що візит численної представницької польської делегації на чолі з Президентом республіки Польща є знаковим у плані розвитку міжрегіонального співробітництва. Цікавим є той факт, що ще рік тому, перебуваючи в Україні з візитом, Броніслав Комаровський прислухався до прохання польської спільноти щодо необхідності вшанування пам’яті загиблих поляків у Биківні. Власне про таку пропозицію йшлося давно, ще з перших років незалежності України. Але лише минулого року ця пропозиція стала сигналом до дії.

МИ ЗУМІЄМО ЗАХИСТИТИ ВИБІР ГРОМАДЯН
25 вересня наше місто відвідав один із лідерів ВО «Батьківщина» народний депутат України, заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко. Головною ціллю приїзду Миколи Володимировича на Кам’янеччину стала підтримка кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції по одномандатному виборчому округу №193 Ростислава Яреми.
Спілкуючись із журналістами, Микола Володимирович зазначив, що був один із ідеологів найтіснішого об’єднання опозиційний сил. Також саме йому належить ідея пошуку та висунення кандидатів від об’єднаної опозиції по мажоритарних округах за рамками політичних сил, які увійшли до складу об’єднаної опозиції. Адже, за словами одного із лідерів ВО «Батьківщина», головне завдання опозиції не бути представленим у тому чи іншому окрузі своїм кандидатом, а, насамперед, там перемагати.

РОЗКОЛУ ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ. Є ПРОВОКАЦІЯ
За словами лідера міського осередку ВО «Батьківщина» Сергія Акимовича, саме такий висновок напрошується після заяви тепер уже колишнього «бютівця» Станіслава Сімаковського.
Нагадаємо, минулого тижня депутат міської ради член ВО «Батьківщина» Станіслав Сімаковський скликав прес-конференцію. На ній депутат міської ради заявив, що однопартійці та виборці обурені фактом висунення кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції по №193 одномандатному виборчому округу Ростислава Ярему. Як аргумент «бютівець» навів факти, що Ростислав Тарасович не є членом жодної політичної сили, яка ввійшла до складу об’єднаної опозиції, що він нібито негативно ставився до «Батьківщини», перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації, знаходиться в родинних стосунках з деякими членами уряду Азарова тощо.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

25 вересня, о 15.00, у прес-центрі Кам'янець-Подільської міської ради відбулася прес-конференція членів Окружної виборчої комісії №193. Висловити думку більшості членів комісії стосовно процесу організації виборів в нашому окрузі ОВК доручила Остафійчук Тетяні Володимирівні та Віктору Михайловичу Пилипчуку.
Представники ОВК розповіли про процеси, які відбуваються у комісії та з якими проблемами зустрічаються при організації роботи виборчих комісій. А також надали відповідь стосовно обвинувачень на їхню адресу від окремих політиків.

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ У ВІДПОВІДЬ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ
Уперше в історії виборчого процесу нашого міста окружна виборча комісія (ОВК) вирішує провести прес-конференцію у відповідь на іншу прес-конференцію. Якщо й надалі ОВК йтиме за такою логікою, то...
У понеділок, 24 вересня, голова міської організації ВО «Батьківщина» Сергій Акимович провів брифінг для журналістів. Головним чином, під час спілкування із журналістами йшлося про заяви окремих «бютівців» щодо кандидата в народні депутати по нашому мажоритарному округу. Наприкінці зустрічі Сергій Акимович торкнувся питання подання окремими політичними силами своїх представників до складу дільничних виборчих комісій. За словами Сергій Георгійовича, внаслідок перевірки було виявлено, що окремі політичні сили допустили низку суттєвих неточностей. На переконання пана Акимовича, є підозри, що це було зроблено свідомо. Адже мова йде про 2 тисячі помилок, а не десять, двадцять, п’ятдесят. Також усі помилки мають однакову природу – у прізвищах виявлене ненормативне подвоєння літер.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 БІЛЬШІСТЬ ЧЛЕНІВ ОВК БОЯТЬСЯ ЗАЛИШАТИ ГОЛОВУ САМ НА САМ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ
Першу прес-конференцію у якості голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №193 Надія Мазурик провела у минулий вівторок, 18 вересня. Щоправда, на прес-конференцію, окрім журналістів, чомусь прийшли члени ОВК та представники від політичних сил і кандидатів у нардепи. Чому вони вирішили, що спілкування голови комісії не може проходити без їх присутності, - залишається загадкою. Проте, схоже, взявши за приклад «роботу» в комісії, деякі члени ОВК почали перебивати всіх, хамити та кричати, забувши, що їх «на це свято» (прес-конференцію) ніхто не запрошував.
Зрештою, Надія Мазурик зазначила, що бере участь у виборах уже вчетверте (головою ОВК, членом), але такої «діяльності» комісії вона не пам’ятає.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Чому ми за Мельниченка, або Яку воду п’ють кам’янчани?
Про те, що Кам’янець-Подільський є одним з лідерів серед міст України щодо активного впровадження програми «Питна вода», яка розрахована на 2006-2020 роки писали чи не усі газети.
Так – це державна програма, і в першу чергу вона була розрахована на ті регіони України, які мають суттєві проблеми з водопостачанням. Наше місто та район, завдяки депутату обласної ради, кандидату в депутати Верховної Ради України Володимиру Мельниченко увійшли в цю програму одними з перших.
Пройшовши під гаслом «Ми – кам’янчани» до обласної ради Володимир Володимирович не зробив так, як це робила переважна більшість депутатів, які отримавши мандат забули про свої обіцянки. Володимир Мельниченко уже два роки працює на благо кам’янчан. Однією із перших запроваджених в місті за його допомогою програм і стала «Питна вода».

ОКРУЖНА КОМІСІЯ ВЛАШТОВУЄ СУДИЛИЩЕ «КЛЮЧУ»
10 вересня окружна виборча комісія (ОВК) одномандатного виборчого округу №193 провела чергове засідання. Звістка, що окремі члени комісії (за словами опозиції, які близькі до провладних сил) висловили своє незадоволення статтею «Битва не за електорат, а за підрахунок?» (надрукована в газеті «КлюЧ» за 7 вересня) та бажання подати нас до суду, стала відомою ще в суботу. Проте спочатку ця інформація сприймалася, як абсурд та звичайний, хоч і не квітневий, жарт. Гадалося, невже ОВК не має чим зайнятися, окрім того, щоб судитися з журналістами. Виходить, що газета «КлюЧ» для ОВК важливіша...
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДОРОГА ВІД ВЛАДИ. ДОРОГА ДО ЇХНЬОГО ГАМАНЦЯ?
За словами влади, вимощення проїжджої частини доріг, перехресть бруківкою дозолить не лише зекономити, але й значно підвищити безпеку на наших автошляхах. Навколо цього «ноу-хау» зробили нечуваний піар та показали це, як небувале досягнення.
Та всі ці заяви й гучні гасла спростовують фахівці та сам час.
Від початку експерименту із встановлення бруківки на проїжджій частині замість асфальту по вул.Драгоманова пройшло менше двох місяців. А результат уже видно неозброєним оком.
Простий автолюбитель скаже, що подібне покриття в дощову погоду, не кажучи вже про ожеледицю, є дуже небезпечним. Автомобіль на такому покритті стає менш керованим: колеса не мають достатнього зчеплення із таким дорожнім покриттям.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?   Леся Оробець
Ніхто із нас не може сказати, що він вірить у завтрашній день. Що його дитина захищена, і вона стане повноправним громадянином своєї держави. Ніхто із нас не зможе гарантувати, що ті цінності, які нам передавалися з материнським молоком віками, не будуть остаточно зруйновані та викинуті, як непотріб.
Нині влада все зробила, аби сімейні та родинні цінності залишались за одвірками української домівки. Влада не розуміє, не хоче та не може усвідомлювати, що саме міцна сім’я, де є повага жінки до чоловіка і навпаки, здатна побудувати міцну могутню європейську демократичну державу.

ЧОМУ САМЕ ВІН, або ДЕ ВІДПОЧИВАЮТЬ КАМ’ЯНЧАНИ?
Міський парк завжди був місцем відпочинку для кам’янчан різних поколінь. Вдень тут гуляли мами із своїми дітками а у вечері молодь йшла на дискотеку, і він перетворювався в одне із найромантичніших місць міста.
Та згодом це місце, без належного догляду з боку влади міста, перетворилося у напівзруйнований пустир. Алейки позаростали та перетворились на схованки наркоманів, пияків тощо. Без належного освітлення увечері ним страшно було не те що прогулюватись, а й просто йти. Лише зруйновані фонтани нагадували про те, що колись це було місце відпочинку.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?
Москаль Геннадій Геннадійович, народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Мені, як людині, котра не один десяток років пропрацювала в органах внутрішній справ, тим більше в сусідній до вашого регіону області, є що сказати кам’янчанам про окремих осіб від Партії регіонів. Як розвивалися події в 90-их роках, та як формувалися у вашому краї сьогоднішні окремі провладні лідери. Більшість із нас добре пам’ятає той період – розгул рекету, бандитизму. Тоді я працював першим заступником начальника управління - начальником кримінальної міліції УВС у Чернівецькій області. Окремі епізоди, які ми розслідували, вели і до вашого славного міста. Думаю, що на цю тему я незабаром неодмінно поспілкуюся із жителями Кам’янеччини.


Статті 601 — 615 з 625
Початок | Поперед. | 38 39 40 41 42 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.