Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

КУДИ ВЕДЕШ НАС, НАРОДЕ?
Знайомтесь, кандидат у народні депутати по 193 одномандатному округу Станіслав Броніславович Сморжевський. 
 Пан Станіслав – особа не публічна і небагатослівна. Не дочекаєшся від пана Станіслава ні велелюбних балачок, ні пустопорожніх обіцянок. У спілкуванні з будь-ким немає ані крихти зверхності, ані крихти напускної «величі». Звичайний громадянин, яких тисячі. Але…

НЕМОЖЛИВЕ СТАЛО МОЖЛИВИМ
Мене звати Марина Кшемінська. Мені 29 років. Я жителька міста Кам'янця-Подільського. З серпня місяця 2017 року я хворіла на онкологію. 
У Хмельницькій обласній лікарні пройшла 6 курсів хіміотерапії. Але хвороба не відступала і я фактично була в розпачі. 

РЕЙТИНГ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ СТРІМКО ЗРОСТАЄ
Аграрна партія має великі шанси потрапити до Верховної ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного Українським інститутом вивчення громадської думки з 1 по 7 липня. Якщо наприкінці червня соціологи давали політсилі 0,9% голосів виборців, то за три тижні рейтинг Аграрної партії зріс майже втричі. Сьогодні на дострокових парламентських виборах Аграрну партію готові підтримати 3,1% виборців.

РЕМОНТ ДОРІГ ЗАВЖДИ В ПРІОРИТЕТІ
Дорога «H-03 Житомир-Чернівці» не ремонтувалась упродовж 40 років та постійно забирала життя людей. Завдяки залученню коштів з державного бюджету на капітальний ремонт вдалось відремонтувати 5,5 км; розширити дорогу; встановити бар’єрне відгородження типу «Нью Джерсі». 

СЕРЦЕ БОЛИТЬ В ТОГО, В КОГО ВОНО Є!
Мене звати Поліна Мочарна. Я родом з смт Стара Ушиця, де й нині проживаю. Три роки назад лікарі в мене виявили серйозні проблеми з серцем. Приступи все далі частішали, і я не знала, куди і по яку допомогу звертатися.

ОРИНИН ТЕПЕР З ВОДОЮ

Довгий час жителів с.Оринин турбувало питання водопостачання. Село було колишнім районним центром, у якому проживає велика кількість людей. Для них система водних комунікацій завжди була гострою проблемою.

ЗРОСТАЄ ДОВІРА ДО АГРАРНОЇ ПАРТІЇ
Про це свідчать не лише числені рейтинги та соціологічні дослідження, а й вибори до громад – як минулорічні, так і цьогорічні. Люди довіряють аграріям не тільки власні земельні наділи, а й представницькі мандати, обираючи їх депутатами різних рівнів, головами ОТГ.
Вибори в ОТГ на Хмельниччині, які відбулися 30 червня, це вчергове довели.

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ МОЄЇ БАТЬКІВСЬКОЇ ЗЕМЛІ!

Андрй Шпак, 1977 року народження, підприємець, член-кореспондент Української академії наук, безпартійний, одружений, батько трьох дітей. 

Реальне покращення життя, доступна медицина і освіта, пенсія, робота і пристойна заробітна платня, відповідальність обранців перед виборцем, закони ухвалюють виборці через свого представника – народного депутата, все це буде реальністю при впроваджені Програми розвитку розробленої Андрієм Шпаком спільно з українськими вченими. 

ГОЛОСНО ПРО НОВОГО ПОЛІТИКА
Дмитро Івахнюк: «Змінюєш владу? Змінюй повністю!».
Цей молодий чоловік стрімко увірвався в тихе болото місцевої політики. Йому лише або вже 28 років. Він не вважає себе політиком, але на цих виборах хоче ним стати.
Навіщо, спитаєте ви? Відповідь у його біографії.

НАМ НЕ ВАРТО ОЧІКУВАТИ, ЩО ВЛАДА ВИРІШИТЬ НАШІ ПРОБЛЕМИ
Я постійно запитую себе, самодостатнього чоловіка, чому блудні від політики та чиновники активно тусуються біля корита, яке в цивілізованих країнах називають державним бюджетом? Чому ми, громадяни, маємо вибирати між хлібом та ліками (?), між оздоровленням дитини чи капцями для неї (?), між комуналкою і кілом гречки?

ДЯКУЮ, ЩО МАЮ МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ І РАДІТИ ВСЬОМУ
Я звичайний вчитель фізики та інформатики Врубловецької ЗОШ I-III ступенів. Вів звичний спосіб життя, навчав дітей, активно брав участь у різних освітянських конкурсах. Одним із таких був конкурс «Вчитель року», де я успішно переміг на районному рівні. З нетерпінням чекав наступного етапу, вже обласного. Ретельно готувався, тому що хотів здобути перемогу для нашого району. Та не судилося мені в ньому взяти участь, як я очікував. 

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ
25 червня народний депутат Володимир Мельниченко провів робочу зустріч з директором коледжу Подільського аграрно-технічного університету Оленою Чубайко та колективом закладу. На сьогоднішній день цей коледж пропонує великий спектр робочих професій. Навчається тут 962 студенти, хоча охочих отримувати знання є набагато більше.

ПІДТРИМКА ГАЛУЗІ ОСВІТИ
Галузь освіти є однією із ключових у розвитку громадянського суспільства, починаючи з дошкілля та закінчуючи вищими навчальними закладами. Реформуючи цю галузь, влада намагається максимально покращити надання освітніх послуг, запроваджуючи нові навчальні технології. 

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО. ПРОБЛЕМИ ЛІФТІВ МАЮТЬ БУТИ ВИРІШЕНІ
З року в рік мешканці багатоквартирних будинків потерпають від несправних ліфтів. Застаріле обладнання та зношені кабіни – це лише частина комунальної проблеми. А ліфт є небезпечною і конструктивно складною підйомно-технічною спорудою. Питання зношеності ліфтів виникло не сьогодні, а є проблемним вже котрий рік поспіль. Адже не слід забувати, що термін експлуатації ліфта становить 25 років. Потім же він потребує повного відновлення, в кращому випадку взагалі заміни. І забезпечення безперебійної, надійної та безпечної роботи ліфтів є надзвичайно важливою соціальною проблемою. 

ВЕЛИКА ЦІННІСТЬ – «ЖИТТЯ»
Я звичайний житель міста, який з 2016 року особливо почав цінувати слово «життя». 13 років тому переніс важкий інфаркт після чого почалися великі проблеми із серцем. Жив на одних пігулках і кожного ранку радів, що пережив ще один день, прокидаючись зранку. Лікарі намагалися підтримувати моє життя, але нічого доброго ніхто не обіцяв. Я й сам розумів, що знаходжуся в критичній ситуації. З кожним днем почувався все гірше і гірше. Все, що могло мене врятувати – це пересадка серця.


Статті 46 — 60 з 625
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.