Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

ШОСТИЙ. І ОСТАННІЙ?
Систематичності набула процедура заміни голови в Окружній виборчій комісії (ОВК) одномандатного виборчого округу №193.
20 жовтня ЦВК на своєму засіданні внесла зміни до складу нашої окружної комісії. Тут було вшосте змінено голову комісію. Замість Ольги Ліпман ОВК очолив Михайло Аносов, який представляє фракцію «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина».
Також змінено заступника голови ОВК та одного із членів ОВК. Зокрема ними стали Роман Фтемов (партія «Україна – Вперед!») та Олег Мазурик (фракції блоку «Наша Україна – народна самооборона») відповідно.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВЛАДА НЕ ПОЗБАВИТЬ МОЖЛИВОСТІ ВІДАТИ СВІЙ ГОЛОС ЗА ОПОЗИЦІЙНОГО КАНДИДАТА
Черговий виклик кандидата в народні депутат України Ростислава Яреми до Хмельницької обласної прокуратори, який відбувся за три дні до виборів, сам Ростислав Тарасович назвав не інакше як черговою провокацією з боку влади. Мовляв, таким чином влада прагне не дозволити йому завершити виборчу кампанія, яку сьогодні влада та провладний кандидат програли.
- Влада просто не знає, як інакшим чином усунути мене з виборів до Верховної Ради. Сфабрикували кримінальні справи. На превеликий жаль, заручниками цих інтригантів стали правоохоронці. Чомусь вони не помічають таких кричущих порушень законодавства, розпоряджень Президента та Кабміну, зокрема, відсутності гарячої води, опалення, крадіжку 16 км труб, незаконне використання понад 2 тисячі гектарів землі тощо, - відзначив Ростислав Ярема.

ПІСЛЯ ХОЛОДУ – ТИША
Позачергова сесія міської ради, скликання якої відбулося минулої п’ятниці через питання гарячого водопостачання та опалення в місті, стала черговим зібранням депутатів у сесійній залі і не більше того.
Не знаю, як депутати (провладні, опозиційні), але мені на цьому засіданні так і не вдалося почути відповіді на головні запитання сьогодення: «Коли в місті розпочнеться подача тепла та повноцінно відновиться гаряче водопостачання? Чи з’явився у місті достатній ліміт на використання природного газу? Нарешті, чи є кошти на опалення усіх бюджетних установ до кінця року?»
Замість цих запитань та відповідей на них депутати, журналісти та всі присутні вчергове почули про результати роботи, які провело КП «Міськтепловоденергія» за останній період. Дійсно, вони суттєві, навіть вражаючі, але...
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Ростислав ЯРЕМА: «Я НІКОЛИ НЕ ПРОМІНЯЮ СІМ’Ю НА ЖОДНУ ПОСАДУ»
- Ростиславе Тарасовичу, чи були б сьогодні вибори, чи їх би не було, але Ваша постать завжди притягує увагу. Незалежно від того, чим Ви займаєтеся, навколо Вас завжди вирує життя. Попри це, дещо осторонь залишається особисте життя Яреми. Якщо дозволите, декілька запитань саме з цього приводу?
- Завжди був відкритим як для громади, так і для журналістів. Це моє кредо і коли був підприємцем, і сьогодні, коли пов’язав своє життя із політикою.
- Як би Ви охарактеризували власне сімейне життя?
- Коротке запитання, яке потребує об’ємної відповіді. Одразу все і не пригадаєш.

ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА МЕЛЬНИЧЕНКА ДО ВИБОРЦІВ
Здрастуйте, мої шановні виборці!
Ось і добігає кінця виборча кампанія. Уже через кілька днів Ви на виборчій дільниці поставите відмітку за ту людину, якій Ви довіряєте працювати для всіх жителів округу. Я глибоко переконаний, що саме таке завдання стоїть перед депутатом-мажоритарником: постійно працювати і робити щось конкретне для своїх виборців.
За 2 місяці кампанії я провів близько 300 зустрічей з людьми від Кам'янця і до найвіддаленіших сіл Кам'янець-Подільського та Новоушицького районів. Спасибі тисячам людей, які знайшли час для нашого спілкування. Я зміг відзвітувати про зроблене, а люди - розповісти про ті проблеми і завдання, які потрібно буде вирішувати надалі. Найголовніше - мені не соромно дивитися в очі своїм виборцям, для яких я працював багато років - спочатку депутатом районної, потім міської і тепер - обласної рад. А ще для мене дуже важливо, що ніхто жодного разу не дорікнув мені за бездіяльність та брехню, а я йшов на зустрічі, сміливо дивлячись людям у вічі.

МИ ПІДТРИМУЄМО ВОЛОДИМИРА МЕЛЬНИЧЕНКА!
Валерій Степанков, професор, доктор історичних наук:
- Коли Володимир Мельниченко вступив до нашого вузу, я був куратором у його групі, і тепер пригадую кілька моментів, що характеризують його, як людину слова та дії, людину, що зробила себе сама. Перше – це відповідальність. Дбав про родину, мав бажання опікати. Він не демагог. Як було складно - не приховував, але й не зловживав. А ще, знаєте, була якась ознака владності: якщо складно і не міг чогось зробити, то відчував дискомфорт. Словом, не боявся брати на себе відповідальність.
Володимир С’єдін, керівник ансамблю народного танцю «Горлиця»:
- Він – наш, кам’янчанин. Обрання до Верховної Ради тільки розширить його можливості. Я досить поїздив по світу і хочу, щоб і наші люди ходили вмощеними тротуарами, діти гралися на впорядкованих майданчиках. Я впевнений - Володя зможе у цьому допомогти, справа за нами. Кого оберемо, з того й зможемо спитати. Він корінний кам’янчанин, тут його батьки та діти.

МИ ПІДТРИМУЄМО!
Обіцяне - Володимир Мельниченко виконає обов’язково.
Кланца Андрій Іванович, завідувач відділення кардіохірургії Хмельницької обласної лікарні:
- Я кам’янчанин, у цьому місті пройшли мої дитинство та юність, дуже люблю це місто, гарних та привітних людей, що проживають тут. Після закінчення Буковинської медичної академії та інтернатури у інституті Амосова, я з 2004 року працюю у обласній лікарні. Та майже щотижня я буваю у Кам’янці-Подільському, тут живе багато моїх друзів, рідня.

КАНДИДАТ ВІД НАРОДУ: НА ШЛЯХУ ДО ПРАВДИ
Сьогодні не варто вишукувати нових аргументів, аби довести, що в нас не все гаразд з політикою, і що вона давно стала мачухою для українців, бо зняла з себе будь-які зобов'язання щодо захисту наших прав.
Поміркуйте самі: більшість наших людей живуть за межею бідності (одне пальто — на 8 років) і не знають, на кого покласти відповідальність за своє жебрацьке існування. Адже на вибори подають безликі списки партійних функціонерів, які гуртом проходять у парламент, де в основному займаються своїм бізнесом. Громадяни не відають, до кого звертатися для захисту своїх прав та інтересів. І слава Богу, що наступні вибори пройдуть по мажоритарних округах, де територіальні громади будуть знати конкретні прізвища людей, яких вони посилають у парламент і з кого питатимуть за їх роботу на користь територій.

КАМ’ЯНЧАНИ - У МАРШІ УПА
Уже традиційним в Україні стало проведення 14 жовтня, на свято Покрови, яке так цінують українці, маршу Української Повстанської Армії. Не став винятком і цей рік, тим паче, що саме 2012 року святкується 70-річчя створення УПА.
Досить солідно був представлений на марші Кам’янець-Подільський. З нашого міста до столиці вирушило щонайменше 170 людей. Загалом, на заході були представлені всі регіони України.
Спочатку біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг, а далі колона попрямувала за маршрутом від пам’ятника до Михайлівської площі, де відбувся святковий концерт, присвячений 70-річчю створення Української Повстанської Армії.

БИТВА НЕ ЗА ГОЛОСИ, А ЗА КЕРІВНИЦТВО В ОВК
З кожним днем ситуація навколо роботи нашої окружної виборчої комісії нагадує поле бойових дій.
Нещодавно з незрозумілих причин було прийнято рішення про заміну голови окружної виборчої комісії Надії Мазурик на Ольгу Ліпман (суб’єкт подання - фракція «Блок Юлії Тимошенко» – «Батьківщина»). Разом з тим, у керівництві передвиборчого штабу ВО «Батьківщина» й досі не знають, хто зробив це подання. Нині тут зайняті пошуком зрадника. Схожа ситуація склалася і навколо члена ОВК від «Нашої України». В опозиції заявляють, що саме такими підступними діями влада хоче повністю взяти під контроль окружну комісію, а з нею й підрахунок голосів.
Зрештою, 10 жовтня здавалося, що із цієї ситуації опозиції вдалося «вирулити». Головою окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №193 став Володимир Тюрін. Також за квотою фракції блоку «Наша Україна – Народна самооборона» членом ОВК став Валерій Андрухович. На офіційному інтернет-сайті ЦВК з’явилася відповідна інформація про ці зміни.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА «ТЕРАКТ» ВЗЯЛА НА СЕБЕ «НЕІСНУЮЧА» ОРГАНІЗАЦІЯ «НІХТО, КРІМ НАС!» І ОСОБИСТО ПАН ГІЛЬОВСЬКИЙ
6 жовтня прес-конференцію дали представники новоствореної громадської організації «Ніхто крім нас», які взяли на себе відповідальність за інцидент, який стався 4 жовтня після прес-конференції депутата Верховної Ради Геннадія Москаля поруч із штабом кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Ростислава Яреми. Нагадаємо, того дня двоє молодих людей підійшли до керівника штабу об’єднаної опозиції у Хмельницькій області Олександра Ксенжука (дуже схожого на Геннадія Москаля) та із шприців бризнули йому в обличчя невідому речовину.
На зустрічі з журналістами заступник голови ГО «Ніхто, крім нас!» Олег Гільовський (принаймні саме так Олег Володимирович презентував себе журналістам) представив двох із трьох зафіксованих камерою відео спостереження «борців за справедливість» - Сергія Вербухівського та Віталія Нагнибіду. Вони, до речі, із слів Олега Володимировича є членами цієї громадської організації.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА / Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 Олександр МАЗУРЧАК: «Я ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ВИБОРИ ВИГРАЄ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО»
- Олександре Володимировичу, Ви тричі були мером Кам’янця-Подільського і добре знайомі з його проблемами. Скажіть, будь ласка, наскільки для міста важливо отримати свого представника у Верховній Раді? Це може дати додатковий імпульс в його розвитку, вирішити проблеми, які не під силу місцевій владі?
- Мати представництво у Верховній Раді надзвичайно важливо, особливо у сьогоднішньому глобальному світі, коли питання лобіювання виходить на перший план. Якщо такої людини немає, вирішити питання важко. Можливості міської влади і можливості місцевого бюджету досить обмежені. Для Кам’янця-Подільського, як для туристичного центру України, це має особливо велике значення. Місто має багато інтересів, і дуже часто вони вирішуються саме в Києві.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА? Арсеній Яценюк
Сьогоднішній вибір, який мають зробити українці, доленосний.
 Від кожного, в повному розумінні цього слова, залежить подальша доля нашої держави. Якщо ми не зуміємо захистити принципи демократії, то наша держава відкотиться на десятиліття у своєму розвитку, а світ ізолюється від нас, як від зарази. Діюча влада усе робить, аби придушити будь-які паростки демократії. Ростислав Ярема - один з тих, хто здатен протистояти свавіллю влади. Його підтримує громада. На нього покладає великі надії Об’єднана опозиція «Батьківщина».

Звернення довірених осіб кандидата у депутати Володимира Мельниченка до громади.
Виборчий процес у нашому місті та районі добігає кінця. За результатами соціологічних опитувань визначився безперечний лідер – Володимир Мельниченко. Більшість його опонентів починають нервувати та використовують «чорні» технології, обливають брудом нашого кандидата.
Шановні кам’янчани, ми хочемо попередити Вас про використання «брудних» політичних технологій, попросити громаду зважливо та вдумливо ставитись до усієї тієї недостовірної інформації, яку спрямовують із ціллю падіння рейтингу Володимира Мельниченка, не сприймайте все на віру.
Закликаємо Вас не зважати на ці маніпуляційні технології, а обирати в депутати Верховної Ради України людину справи, дії, слова – Володимира Мельниченка!
Прислухайтесь до думки авторитетних людей міста та району.

Шановні земляки!
Звернення кандидата у народні депутати України Ковальчука Василя Івановича до виборців м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів округу №193.


Статті 556 — 570 з 597
Початок | Поперед. | 36 37 38 39 40 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КОЛИ КІНЕЦЬ ЗОВСІМ ПОРУЧ
КОЛИ КІНЕЦЬ ЗОВСІМ ПОРУЧ Як би не ганили соцмережі, але не такі вони вже й погані. Бо, як і все на світі, здатні сіяти в душах своїх користувачів не лише зерна зла, а й зерна добра та знань. Усе залежить від тих, що активовують маячок «У мережі». Але сьогодні не про них, не про соціалки. А про «повне дно», «останню краплю» або «скільки можна це терпіти»...
Із такою назвою нещодавно у Facebook з’явився пост психолога, тренера-мотиватора Дмитра Сабадаша. Допис-мотивація! Погодьтесь, наступні слова важко заперечити: «Мабуть...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.