Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

 Олександр МАЗУРЧАК: «Я ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ВИБОРИ ВИГРАЄ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО»
- Олександре Володимировичу, Ви тричі були мером Кам’янця-Подільського і добре знайомі з його проблемами. Скажіть, будь ласка, наскільки для міста важливо отримати свого представника у Верховній Раді? Це може дати додатковий імпульс в його розвитку, вирішити проблеми, які не під силу місцевій владі?
- Мати представництво у Верховній Раді надзвичайно важливо, особливо у сьогоднішньому глобальному світі, коли питання лобіювання виходить на перший план. Якщо такої людини немає, вирішити питання важко. Можливості міської влади і можливості місцевого бюджету досить обмежені. Для Кам’янця-Подільського, як для туристичного центру України, це має особливо велике значення. Місто має багато інтересів, і дуже часто вони вирішуються саме в Києві.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА? Арсеній Яценюк
Сьогоднішній вибір, який мають зробити українці, доленосний.
 Від кожного, в повному розумінні цього слова, залежить подальша доля нашої держави. Якщо ми не зуміємо захистити принципи демократії, то наша держава відкотиться на десятиліття у своєму розвитку, а світ ізолюється від нас, як від зарази. Діюча влада усе робить, аби придушити будь-які паростки демократії. Ростислав Ярема - один з тих, хто здатен протистояти свавіллю влади. Його підтримує громада. На нього покладає великі надії Об’єднана опозиція «Батьківщина».

Звернення довірених осіб кандидата у депутати Володимира Мельниченка до громади.
Виборчий процес у нашому місті та районі добігає кінця. За результатами соціологічних опитувань визначився безперечний лідер – Володимир Мельниченко. Більшість його опонентів починають нервувати та використовують «чорні» технології, обливають брудом нашого кандидата.
Шановні кам’янчани, ми хочемо попередити Вас про використання «брудних» політичних технологій, попросити громаду зважливо та вдумливо ставитись до усієї тієї недостовірної інформації, яку спрямовують із ціллю падіння рейтингу Володимира Мельниченка, не сприймайте все на віру.
Закликаємо Вас не зважати на ці маніпуляційні технології, а обирати в депутати Верховної Ради України людину справи, дії, слова – Володимира Мельниченка!
Прислухайтесь до думки авторитетних людей міста та району.

Шановні земляки!
Звернення кандидата у народні депутати України Ковальчука Василя Івановича до виборців м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів округу №193.

ВІД ЧОРНОЇ МАГІЇ ДО ЧОРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
На кону поставлено все: душа, совість, порядність. Головне, будь-яким чином перемогти. Засоби виправдовують ціль.
Про неймовірні речі, які творяться в окружній виборчій комісії, говорено переговорено. Бажання більшості членів ОВК підім’яти під себе і під «того хлопця» закон виходять за всі реальні межі. Але й цього, як виявилося, замало. Адже навіть за таких обставин перемога далеко не в їхній кишені. Це вони добре усвідомлюють. Дійшло навіть до такого: щоб вивести з рівноваги членів комісії та голову ОВК, які відстоюють право громади на чесні вибори і чесний підрахунок голосів, у кабінетах комісії з’являються якісь елементи «чорної магії»: волосся та хрести із солі й землі, спалені свічки тощо.
Усе це вкотре доводить твердження, що влада боїться чесних виборів і здатна йти на будь-які маніпуляції, аби лишень отримати перемогу.

МИРОТВОРЦІ ЗА МЕЛЬНИЧЕНКА
Минулого тижня в місті перебував представник міжнародної асоціації «Солдати миру» в Східній Європі, член Громадської ради при Міністерстві оборони України Юрій Донський.
Нещодавно пан Донський завітав до нашого міста з нагоди 10-річчя ГО «Подільська організація миротворців», яку очолює Леонід Матвєєв. Кам’янець-Подільський має безпосереднє відношення до миротворчих операцій. Окрім того, що на територію нашої військової частини здійснювалася підготовка миротворців, десятки кам’ячан безпосередньо взяли участь у миротворчих місіях в колишній Югославії, Лівані, С’єра-Леоне, Іраку. Також відомі імена миротворців – Анатолій Боровський, Олег Хавронюк, Василь Злагоднюк, Сергій Мальченко, Сергій Прокопенюк, Валерій Боровський, Леонід Матвєєв та багато інших.

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: «ВІД ЯКІСНОЇ ОСВІТИ ЗАЛЕЖИТЬ НАШЕ МАЙБУТНЄ»
Кожна людина проходить через чарівний, чудовий, казковий світ дитинства. І дуже важливо, хто поведе її дивними стежками до пізнання світу, відкриваючи таїни знань. Тому доля дарує кожному з нас першого вчителя, який стане твоїм другом і порадником, прикладом у будь-якій ситуації. Напередодні Дня вчителя саме про першу вчительку і буде розмова з депутатом обласної ради Володимиром Мельниченко.

ВІД УСПІХУ ЛЮДИНИ – ДО УСПІХУ КРАЇНИ
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко 3 жовтня завітав на Хмельниччину, в рамках всеукраїнського туру. В ході зустрічей Віталій Кличко охоче поспілкувався з виборцями Кам’янець-Подільського, Дунаєвець, Староконстянтинова та обласного центру, а також представив програму партії: «Від успіху людини – до успіху країни».
- Покращити життя в державі можливо лише за умови запровадження прозорих і єдиних правил для всіх, – переконаний Віталій Кличко. – Адже тотальна корупція у всіх сферах створює умови збагачення лише певної групи людей, в той час, як пересічний громадянин знаходиться на межі прірви. Вирішення цієї болючої проблеми єдине – повна люстрація влади. Для цього в нас є п’ять УДАРів: по бідності, корупції, безвідповідальності влади, нерівності та по безправ’ю місцевих громад.

ПЕРЕДВИБОРЧИЙ СКАНДАЛ №1. НЕВДАЛИЙ НАПАД НА МОСКАЛЯ
Толерантний до різних релігій та політичних вподобань Кам’янець перестає бути таким. Інцидент, який стався вчора зранку після прес-конференції в штабі кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Ростислава Яреми, вийшов далеко за межі міста та району.
Народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль 4 жовтня провів для журналістів Кам’янеччини прес-конференцію (про її деталі читайте в наступному номері газети). Разом із Геннадієм Геннадійовичем із журналістами спілкувався керівник регіонального штабу об’єднаної опозиції Олександр Ксенжук.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ – ЦЕ І ПОЛІТИКА, І «ПЕНЬОНДЗИ»
Нещодавно до України з офіційним візитом завітав Президент Польщі Броніслав Коморовський. У рамках дводенного державного візиту до України відбулися зустрічі Броніслава Коморовського з представниками польської діаспори в Україні. Користуючись нагодою, ми поцікавились враженнями від зустрічі у Володимира Мідзяновського, голови Союзу підприємців поляків України, який брав участь у офіційних заходах.
Коментуючи приїзд високопосадовця іноземної держави Володимир Каролійович зазначив, що візит численної представницької польської делегації на чолі з Президентом республіки Польща є знаковим у плані розвитку міжрегіонального співробітництва. Цікавим є той факт, що ще рік тому, перебуваючи в Україні з візитом, Броніслав Комаровський прислухався до прохання польської спільноти щодо необхідності вшанування пам’яті загиблих поляків у Биківні. Власне про таку пропозицію йшлося давно, ще з перших років незалежності України. Але лише минулого року ця пропозиція стала сигналом до дії.

МИ ЗУМІЄМО ЗАХИСТИТИ ВИБІР ГРОМАДЯН
25 вересня наше місто відвідав один із лідерів ВО «Батьківщина» народний депутат України, заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко. Головною ціллю приїзду Миколи Володимировича на Кам’янеччину стала підтримка кандидата в народні депутати від об’єднаної опозиції по одномандатному виборчому округу №193 Ростислава Яреми.
Спілкуючись із журналістами, Микола Володимирович зазначив, що був один із ідеологів найтіснішого об’єднання опозиційний сил. Також саме йому належить ідея пошуку та висунення кандидатів від об’єднаної опозиції по мажоритарних округах за рамками політичних сил, які увійшли до складу об’єднаної опозиції. Адже, за словами одного із лідерів ВО «Батьківщина», головне завдання опозиції не бути представленим у тому чи іншому окрузі своїм кандидатом, а, насамперед, там перемагати.

РОЗКОЛУ ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ. Є ПРОВОКАЦІЯ
За словами лідера міського осередку ВО «Батьківщина» Сергія Акимовича, саме такий висновок напрошується після заяви тепер уже колишнього «бютівця» Станіслава Сімаковського.
Нагадаємо, минулого тижня депутат міської ради член ВО «Батьківщина» Станіслав Сімаковський скликав прес-конференцію. На ній депутат міської ради заявив, що однопартійці та виборці обурені фактом висунення кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції по №193 одномандатному виборчому округу Ростислава Ярему. Як аргумент «бютівець» навів факти, що Ростислав Тарасович не є членом жодної політичної сили, яка ввійшла до складу об’єднаної опозиції, що він нібито негативно ставився до «Батьківщини», перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації, знаходиться в родинних стосунках з деякими членами уряду Азарова тощо.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

25 вересня, о 15.00, у прес-центрі Кам'янець-Подільської міської ради відбулася прес-конференція членів Окружної виборчої комісії №193. Висловити думку більшості членів комісії стосовно процесу організації виборів в нашому окрузі ОВК доручила Остафійчук Тетяні Володимирівні та Віктору Михайловичу Пилипчуку.
Представники ОВК розповіли про процеси, які відбуваються у комісії та з якими проблемами зустрічаються при організації роботи виборчих комісій. А також надали відповідь стосовно обвинувачень на їхню адресу від окремих політиків.

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ У ВІДПОВІДЬ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ
Уперше в історії виборчого процесу нашого міста окружна виборча комісія (ОВК) вирішує провести прес-конференцію у відповідь на іншу прес-конференцію. Якщо й надалі ОВК йтиме за такою логікою, то...
У понеділок, 24 вересня, голова міської організації ВО «Батьківщина» Сергій Акимович провів брифінг для журналістів. Головним чином, під час спілкування із журналістами йшлося про заяви окремих «бютівців» щодо кандидата в народні депутати по нашому мажоритарному округу. Наприкінці зустрічі Сергій Акимович торкнувся питання подання окремими політичними силами своїх представників до складу дільничних виборчих комісій. За словами Сергій Георгійовича, внаслідок перевірки було виявлено, що окремі політичні сили допустили низку суттєвих неточностей. На переконання пана Акимовича, є підозри, що це було зроблено свідомо. Адже мова йде про 2 тисячі помилок, а не десять, двадцять, п’ятдесят. Також усі помилки мають однакову природу – у прізвищах виявлене ненормативне подвоєння літер.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 БІЛЬШІСТЬ ЧЛЕНІВ ОВК БОЯТЬСЯ ЗАЛИШАТИ ГОЛОВУ САМ НА САМ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ
Першу прес-конференцію у якості голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №193 Надія Мазурик провела у минулий вівторок, 18 вересня. Щоправда, на прес-конференцію, окрім журналістів, чомусь прийшли члени ОВК та представники від політичних сил і кандидатів у нардепи. Чому вони вирішили, що спілкування голови комісії не може проходити без їх присутності, - залишається загадкою. Проте, схоже, взявши за приклад «роботу» в комісії, деякі члени ОВК почали перебивати всіх, хамити та кричати, забувши, що їх «на це свято» (прес-конференцію) ніхто не запрошував.
Зрештою, Надія Мазурик зазначила, що бере участь у виборах уже вчетверте (головою ОВК, членом), але такої «діяльності» комісії вона не пам’ятає.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 526 — 540 з 556
Початок | Поперед. | 34 35 36 37 38 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ
МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ З 2003 року ми святкуємо День Європи в Україні, але європейцями за цей час так і не стали. Парадоксально, чи не так?
А ще більш дивний інший факт: варто лишень будь-кому з наших поїхати за кордон, як він стає чемним, культурним, дисциплінованим і законослухняним. Повертається додому – і знову те саме.
Ми живемо в Європі, дозволяючи собі не дотримуватися ані букви закону, ані європейських стандартів. Звідкіля це?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.