Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Політика

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВІД ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
Нещодавно у рамках своїх передвиборних зустрічей з виборцями Хмельниччину відвідала кандидат у Президенти України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Першими того дня її, як одного з очевидних лідерів нинішньої президентської кампанії, зустрічали на масовому зібранні виборці старовинного Кам’янця-Подільського, далі були велелюдні зустрічі з жителями Ярмолинець, Красилова. 

СМЕШКО: МОЯ МЕТА – ПЕРЕМОГА, ЯКА СТАНЕ ПЕРЕМОГОЮ УКРАЇНИ!
Сотні наших патріотів загинули за те, щоб вчергове спробувати зупинити авторитарну систему на кшталт російської. Те, що зараз відбувається в нашій країні, викликає в мене велику стурбованість. Знов одні й ті ж політики, які з 2005 року до нині просто переходять з однієї партії в іншу, поступово зраджують своїх керівників. Фактично вони є однією і тією ж колодою карт в обслуговуванні олігархічно-кланової системи.

ПЕРЕХІД МІСТА НА АЛЬТЕРНАТИВНІ ВИДИ ПАЛИВА
У місті Кам’янці-Подільському за декілька останніх років зроблено багато заходів, спрямованих на створення збалансованої та екологічної мережі теплового й енергетичного забезпечення. Народний депутат України Володимир Мельниченко всіляко допомагає позбутися залежності нашого міста від дорогого природнього газу через побудову сучасних теплових та енергетичних станцій, робота яких побудована на альтернативних видах палива. 

СІМ ПЕРЕМОГ ДЛЯ УКРАЇНИ
Ігор СМЕШКО, кандидат в Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник.

ЯКІСНІЙ МЕДИЦИНІ БУТИ
Сьогодні реформування українського суспільства відбувається в усіх сферах життєдіяльності. Однією з ключових є медична реформа. Народний депутат України Володимир Мельниченко завжди підтримує ініціативи, які спрямовані на покращення життя українців. Він був серед тих народних обранців, хто 14 листопада 2017 року проголосували за ухвалення закону «Про підвищення доступності і якості медичного обслуговування в сільській місцевості». Це дало старт програмі Президента України «Доступна медицина». 

ЗБІЛЬШЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО АВТОПАРКУ В МІСТІ
7 лютого у Верховній Раді України було прийнято законопроект про закріплення в Конституції курсу України на Європейський союз та НАТО. За прий­няття законопроекту №9037 у цілому проголосували 334 депутати.

ВИБОРИ, РЕКОРДНІ ЗА КІЛЬКІСТЮ
44 кандидати у президенти України візьмуть участь у виборах-2019. Ще 47 кандидатам ЦВК відмовила. Претенденти на крісло президента могли подавати документи до Центрвиборчкому до 3 лютого, а реєстрація завершилася 8 лютого. Президентські вибори-2019 стали рекордними за кількістю кандидатів у президенти. До цього рекордним був 2004 рік, коли за президентське крісло змагались 26 осіб.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗВІТ ФРАКЦІЇ ВО «БАТЬКІВЩИНА»  В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ЗА 2018 РІК
За 2018 рік було проведено 12 засідань фракції. На засіданнях розглядали питання, що були включені в порядок денний сесій міської ради, приймалися рішення, вносилися пропозиції і рекомендації. Проведено за рік 18 сесій міської ради, з низ 6 – позачергових та 3 засідання депутатського клубу.

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» ФОРМУВАТИМЕ НОВУ КОАЛІЦІЮ У ВР ТА НОВИЙ УРЯД
Політична партія «Народний фронт» боротиметься за формування нової коаліції у Верховній Раді України та нового уряду. Про це заявив Арсеній Яценюк на партійному з’їзді, якій відбувся 2 лютого у Києві.

«МИ ГОЛОСУЄМО ЗА МОЛОДЬ!»
Питання молоді з кожним днем стає все актуальнішим і його піднімають як на місцевому, так і на всеукраїнському рівнях. 5 лютого на вечірньому пленарному засіданні парламентарії розглянули проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації» №7383.

ЗА МОЛОДДЮ НАШЕ МАЙБУТНЄ!
Молодь – це важлива та рушійна частина суспільства. У сучасному суспільстві все частіше звертають на це увагу та роблять кроки, які спрямовані на підтримку талановитої молоді як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні. Так, 17 січня у Верховній Раді України було прийнято законопроект «Про призначення у 2019 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених», який підтримав і народний депутат Володимир Мельниченко.

СВОБОДА СЛОВА НА ICTV З ЮЛІЄЮ ТИМОШЕНКО ВІДКРИЛА ЇЇ БАЧЕННЯ ЗМІН У ДЕРЖАВІ
Кількість охочих поборотися за президентське крісло є абсолютним рекордом за всю історію виборів в Україні. Претенденти на посаду Глави держави почали активно діяти. Що пропонуватимуть кандидати? Чи кожен з них матиме план дій по виведенню країни із затяжної кризи та війни? І чи всі з них готові відкрито озвучувати свої наміри?

РІЗДВЯНА АКЦІЯ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Традиційно напередодні великого свята Різдва Христового в Кам’янці-Подільському волонтери роздавали акційні флаєри, на кожному з яких було вказано окремий номер, власник якого автоматично ставав учасником святкової Різдвяної лотереї.

СТАРТ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ РОБОТИ
Верховна Рада України 15 січня розпочала плідну роботу. Парламент планує розглянути понад 120 проектів законопроектів протягом трьох днів, а саме 15-18 січня. Зокрема депутати мають голосувати щодо посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів, внесення змін до Кримінального кодексу щодо звільнення від кримінальної відповідальності суддів.

НА РОЗГЛЯДІ ЗЕМЕЛЬНЕ ПИТАННЯ
20 грудня було чергове пленарне засідання Верховної Ради, де нардепи розглянули зміни до Земельного кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству, питання паливно-енергетичного комплексу та аграрної політики, а також були внесені зміни до деяких законів для забезпечення безперебійного постачання електричної енергії. На засіданні депутати в десятий раз продовжили мораторій на землю.


Статті 16 — 30 з 556
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ
МОЖЕ ДІЙДЕМО ДО ЄВРОПИ З 2003 року ми святкуємо День Європи в Україні, але європейцями за цей час так і не стали. Парадоксально, чи не так?
А ще більш дивний інший факт: варто лишень будь-кому з наших поїхати за кордон, як він стає чемним, культурним, дисциплінованим і законослухняним. Повертається додому – і знову те саме.
Ми живемо в Європі, дозволяючи собі не дотримуватися ані букви закону, ані європейських стандартів. Звідкіля це?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.