Перейти на мобільну версію сайту


29.07.2020

5 ВЕРЕСНЯ - ПОЧАТОК ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ

29Цього року в Україні пройдуть місцеві вибори. Уже зараз є календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року. Пропонуємо з ним ознайомитися та зберегти, аби орієнтуватися у виборчих перипетіях.

СЕРПЕНЬ
З 27 липня до 5 серпня включно - подання до Центральної виборчої комісії кандидатур до складу обласних, районних, міських (міст обласного значення, міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій (ст.203 Виборчого кодексу України). Суб'єкт подання - політичні партії.

До 10 серпня включно - формування складу обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у м.Київ, Севастополь виборчих комісій. Суб'єкт формування - ЦВК.

До 14 серпня включно - призначення Центрвиборчкомом перших місцевих виборів (ч.5 ст.195 Виборчого кодексу України). 

До 25 серпня включно - встановлення порядку внесення, повернення та перерахування грошової застави (ч.7 ст.225 Виборчого кодексу України). Суб'єкти встановлення - ЦВК, Мінфін.
До 30 серпня включно - ЦВК має оголосити про початок виборчого процесу (ч.8 ст.195 Виборчого кодексу України) та оприлюднити рішення про оголошення початку виборчого процесу в загальнодержавних засобах масової інформації або в інший спосіб (ч.8 ст.195 Виборчого кодексу України).

ВЕРЕСЕНЬ
До 4 вересня включно - НБУ та ЦВК мають встановити порядок відкриття і закриття рахунків виборчого фонду місцевої організації партії, кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови.

5 вересня - початок виборчого процесу (!!!).

До 9 вересня включно - ЦВК на офіційному веб-сайті має оприлюднити розмір грошової застави для кожного єдиного сільського, селищного, районного в місті, міського, районного, обласного виборчого округу (з виборів міського голови) та інформувати відповідні територіальні виборчі комісії (ч.2 ст.225 Виборчого кодексу України).

До 9 вересня включно - ЦВК має визначити на підставі відомостей Державного реєстру виборців розмір грошової застави для кожного багатомандатного, єдиного одномандатного виборчого округу (з виборів міського голови) абз.2 ч.2 ст.225 Виборчого кодексу України.

До 19 вересня включно - Мінюст має подати до територіальної виборчої комісії відомості щодо зареєстрованих політичних партій та їх місцевих організацій із зазначенням керівників таких партій та місцевих організацій (ч.5 ст.218 Виборчого кодексу України).


Теги: місцеві вибори, вибори-2020

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.