Перейти на мобільну версію сайту


20.03.2015

ЗОЛОТО ЗОЛОТИМ КАМ’ЯНЕЦЬКИМ КАДРАМ

Уже шість років поспіль навесні проводиться міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», в якій бере участь державний навчальний заклад «Подільський центр професійно-технічної освіти», керівником якого є Михайло Рущак.

Цього року виставка проходила 12-14 березня в Києві. У ній взяли участь освітяни з Франції, Михайло РущакНімеччини, Грузії, Польщі, Великобританії та України. Три роки тому ДНЗ на такій виставці у номінації «Іноваційні підходи формування професійної компетентності кваліфікованих робітників у сучасному професійно-технічному закладі» здобув ІІІ місце й отримав бронзову медаль. На суд жюрі була представлена письмова творча робота про якість надання освітніх послуг висококваліфікованого робітника, в якій було описано передовий досвід працівників закладу. Це колегіальна робота викладачів спецдисциплін, вчителів загальноосвітніх предметів і майстрів виробничого навчання різних категорій та кваліфікацій не лише будівельних професій, а й електриків, автомобілістів, сфери послуг.

Минулого року навчальний заклад отримав лише диплом учасника, цього року ДНЗ піднявся на найвищу сходинку - переможця, здобувши золоту медаль у номінації «Діяльність професійно-технічного закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

Вітаємо колектив із перемогою та бажаємо творчих успіхів!

Теги: міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», Михайло Рущак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.