Перейти на мобільну версію сайту


09.12.2016

ЗНІМАЛИ СТРЕС ІЗ ОЛЕСЕЮ ВАКУЛЕНКО

вакуленко.jpgОлеся Вакуленко - харківська художниця та дизайнер - цього тижня відвідала Кам’янець-Подільський. У РЦКМ «Розмай» вона не лише прочитала лекцію для школярів, майбутніх художників, а й провела майстер-клас із петриківського розпису.

27-річна художниця - авторка першої української антистрес-розмальовки «Я люблю Україну», виданої торік, вона створює дивовижні картини та ілюстрації за мотивами українського народного живопису.

Любов до народного мистецтва Олесі передали батьки - відомі майстри народної творчості і, звичайно, бабуся - народний художник України Ганна Самарська, учениця славнозвісної Катерини Білокур.

З ілюстраціями Олесі побачили світ більше десятка книг різних видавництв Харкова, Києва та Львова. Творча палітра художниці досить велика: це і український декоративний розпис, і книжкова та станкова графіка, витинанки, батик, розпис одягу та посуду, графічний та web-дизайн, але основною рисою усієї її творчості є органічне поєднання сучасних елементів з українськими традиційними мотивами.

Олеся закінчила Харківську академію дизайну та мистецтва, має близько 15 песональних виставок у різних музеях та галереях України, Франції, Німеччини, Словаччини та Польщі.

Під час творчої зустрічі охочі могли придбати розмальовки Олесі Вакуленко із серії «Мальовнича Україна», «Моя Україна», «Квітковий настрій», «Тваринний світ» та «Український міфовіт».

Теги: майстер-клас, Олеся Вакуленко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.