Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2019

ЗЕМСЬКОВ – ГОЛОВА ЧХ

Земськов8 жовтня пройшло засідання Правління Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України. На порядку денному було шість питань, проте головним – обрання голови товариства. Після кілька річної перерви, що міський Червоний Хрест залишався без голови, коли Людмила Олександрівна Криськова пішла на заслужений відпочинок, нарешті його очолить Ігор Земськов. До слова, й обласне товариство залишилося без голови, через те, що його нікому було очолити – кадровий голод і наша Хмельницька область єдина в Україні, де немає свого обласного осередку. Нині вона увійшла до вінницького, але є сподівання відновити роботу Хмельницького осередку.

Ігоря Володимировича одноголосно обрано головою Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста України, а його заступником став Микола Ящук (у минулому директор школи).

За словами Ігоря Володимировича, робота товариства буде направлена на навчання інструкторів щодо надання невідкладної медичної допомоги, на подальший розвиток волонтерського руху, який в нашому місті досить розвинений, на розвиток первинних організацій, патронатної служби, створення загонів швидкого реагування для надання допомоги постраждалим під час громадського неспокою, надання гуманітарної допомоги, створення банку одягу для тих, хто потребує.


Теги: новий голова ЧХ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.