Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

ЗАВЖДИ У СТРОЮ

бернадінНа березі невеличкої річки Жванчик розкинулося мальовниче містечко Чемерівці, районний центр Хмельницької області. Край працьовитих, гарних душею, помислами людей.

Досить згадати село Летава, де проживає 12 Героїв Соціалістичної Праці. Народився і виріс в містечку Чемерівці і військовий лікар, член Національної спілки журналістів України Анатолій Бернадін.

У 1972 року Анатолій Олександрович закінчив Чемеровецьке медичне училище. Працював фельдшером у Хмельницькій обласній психоневрологічній лікарні в судово-психіатричному відділенні. Потім була служба в групі радянських військ у Німеччині. То були роки напруженої військової служби в мотострілецькому полку.

Анатолій Бернадін самостійно вів прийом хворих, оперував у полковому медичному пункті, ходив на виклики до хворих членів сімей військовослужбовців. За сумлінне виконання своїх службових обов’язків неодноразово заохочувався командуванням частини, отримував підвищення у військовому званні. 

Після строкової служби було навчання в Тернопільському медичному інституті, Саратовському військово-медичному інституті. Після п’яти років служби в Німеччині продовжив служити в Далекосхідному військовому окрузі – знаменитому Комсомольску на Амурі, мисі Шмідта Магаданської області, Хабаровську. Неодноразово його обирали народним депутатом Чукотки.

З розвалом СРСР перевівся для подальшого проходження військової служби на Україну. Проходив службу у Кам’нець-Подільському військово-інженерному інституті на відповідальних посадах, пов’язаних з навчально-виховним процесом. у той час часто друкував свої статті в засобах масової інформації. Тематика – героїчна професія захисника Батьківщини, військово-патріотичне виховання молодого покоління. 

Після закінчення військової служби в Збройних силах України став активно працювати у ветеранській організації міста на посаді керівника прес-центру ради. Часто проводить зустрічі з молоддю – в школах, ЦДЮТ та інших навчальних закладах міста. Брав активну участь у зборі матеріалів, фотодокументів, підготовці та випуску книги, присвяченій 25-річчю створення ветеранської організації міста «Навіки в пам’яті народній». Сьогодні плідно займається волонтерською діяльністю, активний член громадської ради міста.

14 квітня Анатолій Бернадін святкує свій День народження. Тож бажаємо імениннику козацького здоров’я, творчих успіхів та благополуччя!

Леонтій РОГАЛЬ, голова Ради ветеранів міста, полковник у відставці.


Теги: ювілеї, Анатолій Бернадін

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.