Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2019

ЗА ТРИДЦЯТЬ ТРИ РОКИ ВІД ВИКЛАДАЧА ДО ДИРЕКТОРА

мальченкоДержавний вищий навчальний заклад «Коледж будівництва, архітектури та дизайну» новий навчальний рік розпочне з новим директором Ольгою Мальченко.

Ольга Володимирівна народилася 11 листопада 1964 року в Кам’янці-Подільському. 1982 р. закінчила з золотою медаллю ЗОШ №5, а 1986 р. – Кам’янець–Подільський державний педагогічний інститут ім. В.П. Затонського за спеціальністю «Російська мова і література». Цього ж року вона розпочала свою трудову діяльність в будівельному технікумі викладачем гуманітарних наук, а з 1994 року очолювала предметну комісію. 1995 р. Ольга Володимирівна здобула ще одну спеціальність – «Українська мова і література». Але й на цьому не зупинилася, 2014 року закінчила Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця і здобула спеціальність «Економіка підприємства».

30 жовтня 2003 р. Ольгу Мальченко призначають заступником директора з навчальної роботи будівельного коледжу. З 2010 р. Ольга Володимирівна очолює методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області.

За 33 роки роботи в коледжі Ольга Мальченко має один запис у трудовій книжці та урядові нагороди за сумлінну працю та професіоналізм. Виростила доньку Інну і тепер радіє трьом онукам.


Теги: «Коледж будівництва, архітектури та дизайну», новий директор

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.