Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

ВОЇН ГІДНОСТІ

КорнеевВбивця беркутівець, чи якийсь інший вбивця «спеціального призначення», вранці 20 лютого 2014-го року натиснув на спусковий гачок своєї снайперської гвинтівки і випустив кулю. В прицілі своєї зброї тієї миті вбивця бачив нашого Анатолія Корнєєва. Це було на вулиці Інститутській столиці України – сакральному місці нашої сучасної історії української Гідності.

То був останній день земного життя Анатолія, коли він у свої 53 роки виконав свій громадянський обов’язок перед українцями та Україною.

Описане вище звучить, як ліричний відступ. Але цього дня, коли ми згадували Майдан і наших Героїв Набесної Сотні, я дуже вдячний вчителям Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 Людмилі Алімівні Воронюк та Руслані Борисівні Задорожній за організовану можливість зустрітись та поспілкуватись із їхніми учнями, молодим поколінням сучасних українців. В стінах 5-ї школи нам було затишно та комфортно бути на одній хвилі. У зворушливих спогадах та емоціях промайнули півтори години спілкування, коли всі присутні вчителі, учні та гості від Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, Центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи, Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» Інституту «Республіка» поринули в атмосферу подій Революції Гідгості.

Ольга Венгрова, Анна Ніколаєва і Славко Полятинчук – представники вищезгаданих організацій, провівши спільно День пам’яті Героїв Небесної Сотні у 5-й школі зазначили, що її колектив від цього дня став нашим надійним партнером з яким можна втілювати всі наступні успішні проекти.

Р.S. В хронології тих трагічних подій, згадуючи найболючіші моменти нашої сучасної історії, були зачитані спогади Андрія Куркова зі «ЩОДЕННИКА МАЙДАНУ» та спогади учасника Революції Гідності Віктора Міщишина із книги «ГЕРОЙ НОВОЇ ДОБИ». І особливих емоцій додала дипломна робота випускника Кам’янець-Подільського Коледжу Культури та Мистецтв Олега Музики – фільм «Воїн Гідності» про Анатолія Корнєєва.

Герої не вмирають !!!

Галина Бойко, комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада» Кам’янця-Подільського.

Теги: воїн Гідності, Анатолій Корнєєв

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.