Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

ВІТАЛИ ЮВІЛЯРОК

ювіляр-24 лютого відсвяткувала свій День народження найстарша жителька села Голосків Марія Миколаївна Штогрін, якій виповнилося 96 років.

Важкий шлях подолала іменинниця: самотужки виховувала сина, якого, на жаль, уже немає серед живих. Марія Миколаївна одинока. Привітати односельчанку прийшли староста села Євгена Мандзюк, працівники культури Вільчинська Л.О., Сорока Л.А. та соціальний робітник Дзюба О.В. Дарували іменинниці подарунки, а бабуся Марія радо зустрічала дорогих гостей, щиро дякувала за піклування, доброту сердець і тепло душі.

А 6 лютого 50 років педагогічного стажу та 90–річний ювілей відзначила жителька с.Мукша-Китайгородська Ядвіга Олександрівна Мрачковська.ювіляр-1

Пропрацювавши в міській поліклініці майже 3,5 роки, вона вступила до Кам’янець-Подільського педагогічного інституту та здобула професію вчителя фізики і математики. Родина у Ядвіги Олександрівни велика. Має дві доньки - Тамару та Наталю, трьох внуків, двох правнуків та одну праправнучку. Від природи, маючи феноменальну пам’ять, пані Ядвіга і сьогодні може розказати детально про всіх своїх учнів, та навіть про сторінки в підручнику, які давалися під час навчання її вихованцям важко. Народилася вона в с.Жовтневе. Педагогічну діяльність розпочала зі школи с.Княжпіль, потім - с.Жовтневе та 26 років присвятила викладанню фізики і математики в ЗОШ с.Кам’янка.

Привітати та вручити грамоти і подарунки ювілярці завітали помічник народного депутата Володимира Мельниченка Ірина Камінська, заступник голови районної ради Віктор Кривак, від районної державної адміністрації та відділу освіти - Олена Сендзюк. 


Теги: вітання, ювілеї

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.