Перейти на мобільну версію сайту


16.05.2014

ВАСИЛЬЯНОВ ВІДЗВІТУВАВ

7 травня 1801 року відставний генерал де Вітте подарував лікарській управі громадського піклування двоповерховий будинок під мурами фортеці на березі річки Смотрич, де вперше на Поділлі було  організовано лікарню громадського піклування на 30 ліжок. У 1846 році лікарню розширили до 80 ліжок.
Через п’ять років з дозволу Міністра внутрішніх справ загальна кількість ліжок була доведена до 110.
В 1872 році, на кошти купця Биковського І.В., був побудований 3-поверховий кам’яний корпус лікарні. Це була типова будівля на 250 ліжок, де було розміщено 100 ліжок для лікування хворих та 150 благодійних  ліжок. Так починалась історія створення міської лікарні.
За час існування медичний заклад змінив чимало керманичів. Сьогодні його очолює Дмитро Васильянов.
Цього року Дмитро Сергійович допрацьовує свій контракт у якості головного лікаря. Чи продовжуватиме працювати далі на цій посаді, яку обійняв 7 липня 2004 року, невідомо, але васильянов.JPGперед колегами, як і годиться він відзвітував вчора.
- За десятиріччя вдалося багато чого зробити для медичної галузі міста, - каже Дмитро Сергійович. - Хоч ми сьогодні перебуваємо у вкрай скрутному становищі, та маємо чим похвалитися. 28 березня 2012 року Кам’янець-Подільській міській лікарні №1 присвоєно вищу акредитаційну категорію. У 2010 році лікарня отримала визнання лауреата загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини».
За цей час вдалося десь провести реконструкцію а десь і капітальний ремонт будівель та приміщень. Зокрема, реконструювати вдалося терапевтичний корпус, бактеріологічну лабораторію, дитячу реанімацію, реанімаційне відділення, патанатомічне відділення, операційні хірургічного корпусу. Капітальний ремонт було проведено в травматологічному відділенні лікарні.
Нещодавно ми отримали апарат распіраторної (дихальної) підтримки немовлят «СPAP ARABELLA» та ультразвуковий діагностичний комплекс «Toshiba», які вже працюють у МЦ «Охматдит».
Завдяки співпраці з товариством «АІSТ–Ukrainehilfe-Wiesbaden e.V.» вдалося придбати операційний стіл та безтіньову лампу в операційну травматологічного відділення, ЕХО-енцефалограф, провести заміну вікон в акушерському відділенні.
Протягом останніх років лікарня активно співпрацює з лікувально-діагностичним центром «Грааль життя». Завдяки цьому лікарня має можливість використовувати для діагностики та лікування хворих магніто-резонансну томографію, комп’ютерну томографію, плазмофорез, сучасну УЗ діагностику.
До речі, в 2013 році завдяки фінансовій підтримці головного лікаря «Грааль життя» Олега Довганя було зроблено ремонт операційного блоку та палат для впровадження сучасних методів оперативного лікування катаракти і глаукоми. Перші операції методом факоемульсифікації катаракти були проведені 3 грудня 2013 року.
Разом і цим, залишаються проблеми, які потрібно вирішити. Зокрема, здійснити капітальний ремонт головного корпусу лікарні та створити відділення невідкладної допомоги. Завершити реконструкції травматологічного та акушерського відділення, відремонтувати харчоблоки, пральні та стерилізаційне відділення. Та найголовніше - це придбання сучасного медичного обладнання для подальшого розвитку та впровадження нових лікувально-діагностичних технологій.

Теги: Дмитро Васильянов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.