Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

У ТОПІ І З ВІДЗНАКОЮ

рудницькаНаталія Рудніцька, вчителька зарубіжної літератури й української мови із ЗОШ №17, про яку ми розповідали в минулому числі газети «КЛЮЧ», потрапила у ТОП-10 учителів країни за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2018.

До 6 жовтня триває народне голосування на сайті телеканалу 1+1. Переможця буде оголошено 7 жовтня на офіційній церемонії нагородження. Пряма трансляція, з 18:00 до 20:00, на сайті ТСН пройде цього ж дня.

Цього року на Global Teacher Prize Ukraine подали заявки майже 2000 вчителів зі всієї України, але тільки 10 із них пройшли до фіналу і претендують на головний приз – 250000 грн, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019 та один рік безкоштовного навчання від організатора премії ГС «Освіторія».

Переможця обиратиме експертне журі премії – голова «Освіторії» Зоя Литвин, телеведуча «1+1» і куратор премії Наталія Мосейчук, фіналістка Всесвітнього конкурсу для вчителів Global Teacher Prize 2018 Марджорі Браун, ініціатор і натхненник освітнього руху EdCamp в Україні Олександр Елькін, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка, дитячий сімейний психолог Світлана Ройз, учасниця популярного тін-гурту Open Kids Аня Бобровська та автор проекту ROLF’S Валентин Фречка. 

Народне голосування визначить переможця глядацьких симпатій, який отримає поїздку «Освітній десант».

І поки триває голосування, 4 вересня під час сесії міськради Наталія Рудніцька отримала відзнаку «За заслуги перед міською громадою».


Теги: ТОП-10 за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2018, Наталія Рудницька

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.