Перейти на мобільну версію сайту


25.04.2014

У РАЙОНІ НОВИЙ ОЧІЛЬНИК

Відповідно до розпорядження в.о. Президента України, з 23 квітня Кам’янеччина отримала нового голову райдержадміністрації. Ним став свободівець Володимир Барановський.
Нам вдалося поспілкуватися із новоспеченим керманичем та дізнатись про його перші кроки на кадри.JPGпосаді очільника району.
- Володимире Євгеновичу, знаємо заступник голови Павло Довгопол першим написав заяву на звільнення. Підпишете?
- Звичайно, тут навіть сумнівів бути не може.
- Нова мітла мете по-новому. Багатьох «вимітатимете» з адміністрації?
- Я би не говорив так різко, але кадровим питанням досить ретельно займався. Однозначно потрібна нова кров, і вона буде. Люди, які призначатимуться на ті чи інші посади, мають бути порядними та професіоналами.
- Як проходитиме підбір кадрів? Це буде люстрація кожної особи, схвалення Майдану чи ще якісь варіанти?
- Я уповноважений представляти Майдан, адже на одному з останніх зібрань майданівці зауважили, що довіряють мені в питаннях кадрової політики.
- Під час виборів голови райради, Ви, як представник Майдану, не погодились із кандидатурою Миколи Жогана, яку запропонували депутати, адже мали кандидатуру від народу - Віктора Худняка. Чи можливо, що Віктор Анатолійович невдовзі залишить посаду, яку займає в райраді, й перебереться до адміністрації?
- Кандидатура Віктора Худняка розглядалася, але поки що не можу сказати, працюватиме Віктор Анатолійович в адміністрації чи ні.
- Вам, як гуманітарію за освітою, не важко буде зануритись у нову для Вас сферу, адже, погодьтеся, аграрний район має свою специфіку?
- Це питання я також вивчав, мав розмову з фермерами, науковцями, знаю про проблеми, з якими зіштовуються люди. Відверто, немає в районі такого села, в якому би я не побував та не знав, чим живуть люди і з якими бідами звертаються до влади. Свої функції на цій посаді вбачаю швидше як менеджера, який зуміє об’єднати людей, організувати їх задля спільного вирішення проблеми.
- Якщо вже заговорили про проблеми, то, Вашу думку, які з них найперше варто вирішити в районі?
- Як на мене, варто розібратися в ситуації із ДП «Нігинський кар’єр», яке має значну заборгованість. Досить важливими є земельні питання, яким також приділятиму належну увагу. Необхідно вирішити проблему курячого посліду, який вивозиться на поля району. Можливо, знайти якісь інші способи його утилізації, щоб не допустити екологічної катастрофи.
Що ж, сподіватимемось, що в район прийшла не лише нова влада, а й нові зміни. Хотілося б, щоб на краще.


З дос’є «КлюЧа»
Володимир Євгенович народився 7 грудня 1958 р. на Львівщині. Після закінчення школи, 1976 року працював шліфувальником на львівському заводі «Кінескоп». 1977-1979 рр. - служба в армії. 1979 р. повертається на завод «Кінескоп». 1981-1984 рр. - працює водієм Перемишлянської райспоживспілки. 1984 р. вступає до Київського державного педінституту на філологічний факультет. За сімейними обставинами переводиться до Кам’янець-Подільського педагогічного інституту, який закінчує 1990 року.
1990-2000 рр. - вчитель російської та української мови Супрунковецької ЗОШ. 2000-2005 рр. - вчитель світової літератури Боришковецької ЗОШ. 2005-2011 рр. - директор Боришковецької ЗОШ. 2011-2014 рр. - вчитель світової літератури Боришковецької ЗОШ.
Чоен ВО «Свобода» з 2006 р. Голова районної організації цієї політсили з 2010 р.
Одружений.

Теги: Володимир Барановський, голова РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.