Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2019

У ПЛАНАХ ОСУЧАСНИТИ ВИРОБНИЦТВО

ДудкоДнями виконувачем обов’язків директора ДП НТК «Завод точної механіки» став Володимир Дудко.

Володимир Юрійович народився 24 липня 1962 р. в с.Дубинка. 1966 року родина переїхала до Чугуєва. Після закінчення Чугуївської середньої школи 1979 р. вступив до Саратовського вищого військового командного Червонопрапорного училища ім. В.Е. Дзержинського. 1983-1984 рр. – служба у Збройних силах у військовому підрозділі Харкова командиром взводу. У 1984 р. був направлений вчитися на вищі курси військової контррозвідки в Новосибірськ, після закінчення яких з квітня 1985 р. працював на ЧАЕС. 1986 р. Володимира Юрійовича перевели для проходження військової служби в м.Суми. Він є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

1987-1991 рр. – служба в Нагорному Карабасі. 1991-1992 рр. – служба в Сумському управлінні СБУ. 1992–2005 рр. – служба в Кам’янець-Подільському міськвідділі СБУ Хмельницької області. У 2005 році Володимира Дудка переведено до центрального апарату СБУ в м.Київ. Працював начальником відділу департаменту контррозвідки та економіки СБУ. 

2007-2009 рр. – радник міністра промислової політики. 2009-2011 рр. – заступник начальника управління, начальник управління центрального апарату СБУ. 2011 р. закінчив Київський університет економіки і права (за спеціальністю «Організація та управління підприємствами України». У званні полковника звільнився за вислугою років. Має державні нагороди: медаль «За відвагу» та орден Богдана Хмельницького (ІІІ ступеня).

2017 р. Володимир Юрійович з родиною повернувся до Кам’янця-Подільського, а в травні 2019 р. влаштувався на завод начальником бюро гарантійного обслуговування. Одружений, має дорослого сина та троє онуків.

Володимир Дудко поділився з «КЛЮЧЕМ» кроками, якими збирається вести колектив «ЗТМ».

– Перспективи нашої команди великі, – говорить Володимир Юрійович. – Незважаючи на те, що часи нині досить таки складні і нестабільні, фінансовий стан теж викликає стурбованість, але є колектив, який спроможний подолати складнощі. Скорочувати робочі місця не плануємо, а навпаки збільшувати. Маємо високий інженерно-технічний потенціал з цікавими ідеями. Плануємо запуск нової виробничої лінії, щоб успішно працювати в нинішніх ринкових умовах і згодом вийти на вищий рівень. Адже наша продукція в попиті, потрібно лише її гідно представити на зовнішньому ринку і над цим слід багато працювати. Ми на це спроможні, бо ж кістяк на підприємстві є, проблемою залишаються молоді кадри, але і над цим питанням вже почали працювати. У планах – покращити побут для працівників заводу, адаптувати виробничі процеси до більш сучасних, адже виробниче обладнання вже зношене і морально застаріле. Тому будемо осучаснювати всю інфраструктуру.

Наразі до кінця року роботою ми забезпечені, а на новий рік теж є плани. Розраховую на співпрацю з місцевою владою і маю великі сподівання на підтримку з боку замовників. Також знайшли розуміння і підтримку з боку нашого нардепа Ігоря Марчука. Ігор Петрович на урядовому рівні робить спроби, щоб надати допомогу підприємству у вирішені проблемних питань, завдяки чому на підприємстві будуть збережені робочі місця, а місто отримає додаткові бюджетні надходження.

 Анастасія НЕБЕСНА. 


Теги: новий в.о. директора на ЗТМ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.