Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

У ЛІДЕРАХ ТЕТЯНА ОЧЕРЕТЕНКО

Очеретенко27 лютого директор КНП «Дитячий медичний центр» Тетяна Очеретенко отримала орден «Лідер України» та національний диплом «Краще підприємство України». Офіційна церемонія вручення відбулася в Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці на честь лідерів економіки, бізнесу, науки, культури та спорту України.

Запрошення Тетяна Юхимівна отримала від генеральної дирекції Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та Науково-експертної рада Міжнародної іміджевої програми «Лідери XXI століття».

– Завдяки Вашим зусиллям, наполегливості та послідовності дій, кероване Вами підприємство ввійшло в когорту кращих підприємств України, – йдеться в повідомленні. – Об’єктивно оцінюючи Ваші позиції на національному рівні, Рада експертів Міжнародної іміджевої програми «Лідери XXI століття» прийняла рішення щодо нагородження Вашого підприємства Національним дипломом та званням «Краще підприємство України», а особисто Вас – орденом «Лідер України» за досягнення лідерських позицій в управлінні підприємством та вагомий особистий внесок у суспільно-економічний розвиток України.


Теги: Тетяна Очеретенко отримала орден «Лідер України»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.