Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

ЦУГЛЕВИЧ ОЧОЛИВ ОБЛАСНУ ЛІКАРНЮ

цуглевич5 грудня відбулася конкурсна комісія на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня». 6 із 9 членів конкурсної комісії підтримали на цю посаду діючого директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Якова Цуглевича.  

Під час презентації конкурсних програм Яків Миколайович зазначив, що має бачення створити в обласній лікарні відділення невідкладної допомоги (прийматиме важкохворих) та інсультного центру. До фінансування установи, крім бюджетних надходжень, переможець конкурсу має намір залучати інвесторів, спонсорів та бюджети громад.  

Довідково: Яків Миколайович закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут. Після проходження інтернатури в хірургічному відділенні Кам’янець-Подільської міської лікарні в 1983 р. перейшов працювати у Центральну районну лікарню, де до 2002 р. працював ургентним хірургом. З 2002 р. його призначили завідувачем хірургічного відділення ЦРЛ. І він одразу почав впроваджувати новітні технології, одним з перших побував у Москві на курсах із лапароскопічної хірургії. Хірургічне відділення ЦРЛ одним з перших в області почало виконувати лапароскопічні операції. А в серпні 2004 р. Яків Цуглевич став головним лікарем ЦРЛ. З серпня 2014 року по сьогодні працював директором департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

  До призначення Хмельницьку обласну лікарню з 2006 року очолював Аркадій Флаксемберг, який був звільнений з посади головного лікаря у звязку із закінченням дії контракту.


Теги: Яків Цуглевич, директор Хмельницької обласної лікарні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.