Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

СПРОБУЙ І НЕ ПОШКОДУЄШ

абрамовичІгор Абрамович – кам’янчанин, спортсмен, громадський діяч, керівник центру «Кінезіс» (колись – у Кам’ян­ці-Подільському, а нині – в Чернівцях). Він – автор та ведучий безкоштовних вебінарів, на яких навчає людей здоровому способу життя та позитивному мисленню. Днями його допис у соціальній мережі зібрав більше сотні вподобань та майже дві сотні поширень. Роздуми пана Ігоря мотивують і надихають.

15 ключових правил від Ігоря Абрамовича для читачів «КлюЧа». Прості й водночас дієві, легкі та чи кожному під силу? Спробуйте!

ІГОР АБРАМОВИЧ: «Мені 54 роки, і я часто думаю про те: «А як би склалося моє життя, якби сьогоднішній досвід був у мене 25 років тому?».
1. Запам'ятай, тобі з самого початку ніхто і нічого не винен.
Ні держава, ні батьки, ні суспільство. Ти не отримаєш нічого, якщо не заробиш це сам.
2. Формуй звички.
Корисні звички. У сферах харчування, дихання, фізичної культури. Сформуй власний розпорядок дня!
3. Не кури і не пий, позбудься від шкідливих звичок!
Повір, це так. Про наркотики взагалі навіть не думай.
4. Вчися обмежувати себе.
Фрази на кшталт: «... живемо один раз!» і подібні – брехня і за ними нічого немає, крім сорому і більш важких наслідків. Ти нічого не втратиш, якщо не купиш айфон або нові кросівки.
5. Поважай себе.
Це означає – не женися за понтами і показухою, не бреши і не хвалися. Твоя самооцінка не повинна залежати від якоїсь мульки на телефоні, брендового вбрання або машини. Тоді будуть поважати тебе, незалежно від обставин.
6. Поняття «честь» і «гідність» ніхто не відміняв.
Будь людиною, яка не йде на компроміси із совістю. Якщо правда на твоєму боці, нічого не бійся.
7. Поважай людей.
Навіть тих, хто цього, з одного боку, і не заслуговує. Повага до навколишніх – риса правильної людини.
8. Ніколи не влаштовуй істерик.
Ввічливість, спокій і коректність – головна відмінність усіх видатних людей. Дуже допомагає в бізнесі.
9. Уникай непотрібних витрат.
Відкладай гроші, навіть, якщо їх поки на все вистачає з надлишком. Це не означає «будь скнарою», це означає – подумай, чи потрібна тобі ця покупка?
10. Працюй відповідально.
Шлях до процвітання починається з праці, часто низькооплачуваної. Це не означає, що таку роботу треба робити «ось тобі, і відвали». Я спостерігав за декількома прикладами крутого кар'єрного росту людей, не наділених нічим, крім почуття відповідальності. Таких мало і таких цінують.
11. Намагайся вкладати гроші.
У себе, в свою освіту, розвиток. Не шукай легких і швидких шляхів збагачення, вони зазвичай ведуть або до злиднів, або за грати. А часто – в обидва пункти одночасно.
12. Вчися.
Інтернет величезний в плані можливостей. Чим більше знаєш, тим більше можливостей.
13. Не лінуйся.
Вибий із себе це убоге почуття, хоч кулаками. Лінь веде до бідності, самотності, хвороб. Забудь про ігри і зависання в інтернеті, краще почитай щось, або потренуйся, сходи на прогулянку, врешті сходи в басейн! Ніколи не лінуйся, інакше через 20 років можеш залишитися хворим і самотнім.
14. Ніколи не починай бізнес «з нуля».
Мається на увазі – з нуля знань, на одних припущеннях. Ідеально починати бізнес у сфері, де пропрацював кілька років і знаєш все від А до Я. Бракує грошей – заробляй, час у тебе поки що є!
15. І все ж час – безцінне.
Поки ти готуєшся до життя, воно проходить. Головні цінності – не тачки, не квартири і не рахунок у банку. Усе це вже до 50 років стане зовсім не таким цікавим. Завжди знаходь час на хобі, рідних і близьких, нехай навіть це зашкодить іншим справам.

Усе.

Я прекрасно розумію, що дотримуватися всіх п'ятнадцяти правил майже нереально. Впровадь одне правило, яке стане твоїм, після чого берись за наступні! Але якщо в тебе є якісь життєві амбіції, спробуй, обіцяю, ти про це ніколи не пошкодуєш.


Теги: Ігор Абрамович, правила життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.