Перейти на мобільну версію сайту


29.01.2016

СХІД У НАДІЙНИХ РУКАХ

28 січня черговий гуманітарний вантаж, який везуть уже не перший раз Слобідко-Кульчиєвецький сільський голова Руслан Нестеров та заступник командира батальйону «Миротворець» Хафіз Рафієв, відправили на допомога на східсхід у Сєвєродонецьк, Щастя та Зайцево.

Найбільше продуктами харчування допомогли голова районної ради Борис Бец, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, ПП Івасечко, ПП Прокопов, аграрій Андрій Ванат, депутат Слобідко-Кульчиєвецький сільської ради Петро Андрухов. Від учнів навчальних закладів району військовим на передову передадуть малюнки і листи.

Також цього дня Борис Бец та Руслан Нестеров отримали від Київської самооборони почесні відзнаки «Орден Гідності». Подяки від командира Донецького міжрегіонального підрозділу Спеціального призначення, полковника внутрішньої служби м.Маріуполь О.Л. Стебницького за ініціативу та вагомий внесок у підтримці Донецького підрозділу спеціального призначення ДКВС України «Циклон» разом із волонтерами району Ніною Скавренюк, Валерієм Шкуренковим, колективом РЦКМ «Розмай», районним осередком ВО «Свобода», волонтерами міста, також отримав і голова районної ради.

Теги: допомога АТО, допомога військовим, Борис Бец, Руслан Нестеров

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.