Перейти на мобільну версію сайту


10.04.2015

СЕРЕД КРАЩИХ - ШКОЛА І ДИРЕКТОР

Напевне, недаремно спортивна громадскість міста назвала серед кращих своїх представників ім’я директора ДЮСШ №1 Станіслава Кшемінського. Станіслава Сигізмундовича визнали одним із кращих у номінації організатори спортивно-масової роботи та меценати.

І дійсно, є в колективі потенціал та зокрема, в його директора, аби триматися в нинішній Станіслав Кшемінськийскладний час на плаву. З тієї пори, як Станіслав Кшемінський очолив спортивну школу, яку, до речі, отримав у спадок у дещо жалюгідному стані, тут зроблено чимало.

Першою вилізла проблема з протіканням даху. Найгірші ділянки даху отримали нове життя, їх перекрито, і в приміщеннях, де через протікання прогнила підлога, була встелена нова. По-господарськи підійшли до проблеми водовідведення: навколо школи залили відмостку, щоб волога не потрапляла в будівлю. Зробили нові тротуари, відремонтували сходи біля центрального входу в школу й бічні та встелили майданчик перед школою тротуарною плиткою. Облаштували квітники та огородили шкільний двір.

Аби ДЮСШ №1 мала привабливий вигляд, її побілили зовні і вже після цього розпочали ремонти всередині. У зв’язку з тим, що стеля була вже дуже старою, її повністю підбили касатонами; замість прогнилої дерев’яної підлоги встелили лінолеум та замінили 22 вікна на пластикові. Усі роботи проводили за спонсорські кошти.

На сьогодні в школі діє сім секції з таких видів спорту: легка атлетика, художня гімнастика, стрибки на батуті, баскетбол, гандбол, волейбол і кульова стрільба. Всього школа має 52 групи, які охоплюють заняттями спортом 750 учнів.

Найбільш розвинений у школі баскетбол. На базі ДЮСШ №1 діє баскетбольний клуб «ДіДіБао», який грає в першій лізі західного регіону. Тренує баскетболістів граючий тренер Евген Федоров. Знову набула розвитку, незаслужено забута королева спорту легка атлетика. Легкоатлети ДЮСШ №1 постійно поповнюють лави переможців. Гарний поштовх отримали і стрибки на батуті завдяки досвідченому тренеру Олексію Захарчуку. Його вихованці є учасниками змагань першості України.

- Після оглядин школи міський голова пообіцяв розглянути питання можливості будівництва міні-котельні для потреб ДЮСШ, аби була можливість економити кошти, відмовившись від центрального теплопостачання, - розповів Станіслав Сигізмундович.

Чотири роки поспіль за вагомі успіхи в навчанні й вихованні підростаючого покоління та за підсумками роботи серед позашкільних навчальних закладів освіти міста ДЮСШ №1 визнавалася найкращою серед усіх.

Теги: Станіслав Кшемінський, ДЮСШ №1

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.