Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2016

САМОРОДОК ІЗ ДУМАНОВА

Про нього кажуть самоучка, супер талант, і він має сім п’ядей у лобі. А засвітився Андрій Бучківський за один день - про нього взнала вся Україна завдяки проекту «Вus online». Тоді був досить потужний піар, якого ніхто не замовляв. 

«Вus online» - це розклад руху автотранспорту з усіх автовокзалів України. Увійшовши на сайт, ти можеш дізнатися, коли Андрій Бучківськийвідправляється автобус у напрямку, який тебе цікавить. Але поки цей додаток можна встановити на айфони, з часом черга дійде й до андроїдів. Андрій вже має досвід у розробці туристичного продукту, адже розробляв проект для Дубаю (Арабські Емірати), зокрема туристичний додаток.
Нині хлопець працює над додатками в інтернет-ресурсі «Камянець-туристичний».

Ресурс має розділи: «Державні установи» з інформацією про них; «Пам’ятки міста» з картою, яка вказує як пройти і скільки відстані залишилося до потрібного об’єкта, також тут можна почерпнути опис конкретного об’єкта. Є розділи: «Навчальні заклади» (з контактими), «Маршрутки міста» (в режимі онлайн можна бачити, де зараз знаходяться маршрутки, й на яку зупинку вигідніше підійти, щоб зловити потрібну). У розділі «Залізничнй вокзал» можна знайти розклад потягів, невдовзі - й приміських.

Є також «Готелі міста», «Ресторани і кафешки» (можна бронювати місця), «Веб-камери міста» (можна в режимі онлайн бачити що й де робиться).
Інтернет-ресурс розрахований на туриста, він збалансований і компактний. Над розробкою цього проекту Андрій працював більше трьох місяців. Роботи ще досить багато.

- Три місяці тому, коли ми заходили в пошукову систему, про «Кам’янець» майже нічого не було, - розповідає заступник міського голови Вадим Савчук. – Тому було прийнято рішення розробити мобільний додаток, і це зробив Андрій. Ми зараз шукаємо людей, щоб усю наявну інформацію зібрати на одній площадці в інтернеті, яка би працювала й постійно оновлювалася та наповнювалася. Цей живий медіа-ресурс досить цікавим має бути для туриста не лише вітчизняного, але й іноземного. Поки що інформація представлена лише українською мовою, але найближчим часом ще буде польською та англійською. На жаль, Андрій поки працює сам, і нам конче потрібна підтримка готельєрів та рестораторів, але вони чомусь у цей проект мало вірять, або вони інертні й хочуть, щоб це запрацювало, але чужими руками, і лише потім вони погоджуються його підтримувати. Мова нині йде не про гроші, а про об’єднання всієї інформації в один ресурс. Крім того, мова йде не про заробітки, а лише про обслуговування сайту. Із бюджету міста на популяризацію виділено лише 50 тис. грн; розробка одного такого додатку тягне на півтори тисячі доларів, а розробити потрібно всі додатки. Наразі міський голова особисто долучився й докладає максимум зусиль, аби «Кам’янець–туристичний» запрацював.

Із досьє:
Андрій Бучківський народився 15 грудня 1992 р. у с.Вертало Чемеровецького району, але вважає себе думанчанином, адже все життя прожив у Думанові, там закінчив 9 класів і вступив в індустріальний коледж на програміста. Знань, яких бажав там отримати, не вийшло, тому засів за комп’ютер сам. Він вважає, що нині будь-яку професію можна освоїти вдома, з цього боку екрану. Вищу освіту здобувати не бажає, бо, за його словами, життя програміста не потребує диплома про вищу освіту.
Андрій одружений, має трирічну донечку, яка вже допомагає таткові поратися за комп’ютером.

Теги: Андрій Бучківський, програмування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.