Перейти на мобільну версію сайту


24.04.2015

РАВСЬКИЙ З БУРБАНОМ ДОЛАТИМУТЬ КОРУПЦІЮ В РЕГІОНІ

Наприкінці березня в місті з’явилася нова структура - Кам’янець-Подільське відділення комітету протидії корупції в органах міліції та державної влади, яка обслуговуватимсе 6 районів: Кам’янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Віньковецький, Волочиський та Городоцький.

Очолив відділення Валерій Равський, начальником штабу став Віталій Бурбан. Обидвом присвоєно спеціальне звання підполковників комітету.

Валерій РавськийВалерій Броніславович народився 30 жовтня 1969 р. в Кам’янці-Подільському. 1984 р. закінчив Колибаївську 8-річку і вступив у Кам’янець-Подільське СПТУ №14 на монтажника радіоапаратури і приборів.

Після закінчення служив у ЗСУ, а повернувшись, працював на заводі «Електроприлад» і паралельно навчався в Національному університеті податкової служби України. 1999-2010 рр. займався підприємницькою діяльністю. 2004 р. очолив Хмельницьку районну партію «Патріотичних сил України».

2013 р. перехав до Кам’янця, став радником обласного голови комітету по боротьбі з коріпцією.

Віталій Васильович народився 4 травня 1985 р. в Дунаївцях. Віталій БурбанПісля закінчення ЗОШ №17 вступив до інустріального коледжу. 2004 р. - працює в Хмельницькому науково-дослідному та проектному інституті землеустрою, 2009 р. - технік-землевпорядник ПП фірма «Земля».

2010-2013 рр. - інспектор з охорони за діяльністю трудових мігрантів в м.Вроцлав (Польща). 2013 р. заснував правозахисну організацію «Захисник села», 2014 р. став радником міського голови.

Комітет базується за адресою: вул.Князів Кориатовичів, 1 (колишне приміщення «Укрсоцбанку»).

Теги: Кам’янець-Подільське відділення комітету протидії корупції в органах міліції та державної влади, Валерій Равський, Віталій Бурбан

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.