Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2015

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ПАТРІОТИЗМ, ЧЕСНІСТЬ

Саме ці чесноти, на думку нового голови Хмельницької ОДА, мають бути в чиновників, котрі працюватимуть при владі.

6 березня на Хмельниччину завітав Президент України Петро Порошенко, аби особисто Михайло Загородний, голова Хмельницької ОДА і президент України Петро Порошенкопредставити нового очільника області 49-річного Михайла Загородного.

Михайло Васильович - людина не нова в нашому окрузі, він депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин, директор Чемеровецького солодового заводу ЗАТ «Оболонь», директор ТОВ «Оболонь Агро», голова асоціації «Нива Оболоні».

Нового керівника Гарант Конституції представив як виробничника, людину, яка добре знайома з сільським господарством, що не мало важливо для аграрного регіону країни. Власне Михайло Васильович під час представлення не був багатослівним: він поклявся у вірності землякам і висловив сподівання, що вони допоможуть йому розбудовувати край.

Підтримати нового голову ОДА прибули й нардепи зі столиці. На завершення зустрічі Михайло Загородний отримав перше завдання від Петра Порошенка - разом із Міністерством оборони збільшити держзамовлення на підприємствах Хмельницької області, які працюють на оборонний комплекс.

Не встиг кортеж із Президентом відбути до столиці, як новоспечений очільник, засукавши рукави, взявся до справи, а точніше до формування кола однодумців. Михайло Загородний запевнив журналістів, що вже за місяць сформує нову команду. «Команду будуватиму за принципом професіоналізму, патріотизму та чесності. Це будуть люди, яких я знаю, менеджери, котрі добре обізнані з конкретними ділянками роботи. Всі заступники - це нові люди. Також це стосуватиметься призначень на посади голів райдержадміністрацій. Сподіваюся протягом місяця завершити процес формування своєї команди. Квотних призначень на посади не буде», - запевнив високопосадовець.

Михайло Васильович не приховує, що до нього зверталися із різних партій з проханням призначити на певну посаду конкретну людину, та поки що голова ОДА налаштований працювати зі «своїми» людьми. Те, що колишні заступники екс-голови ОДА Леоніда Пруса не люди нового губернатора, засвідчили заяви на звільнення, які Олександр Симчишин та Леся Стебло написали вже за кілька днів. Щоправда, щодо останньої, то чиновниця нібито отримала пропозицію від нової команди залишитися працювати в органах влади. До призначення заступником голови ОДА Леся Стебло трудилася в одному з відділів освіти Хмельниччини, тож не виключено, що продовжить кар’єру на освітянській ниві. А от Олександр Симчишин поки що про нове місце роботи ні пари з вуст, лишень відомо, що наразі він активно займається волонтерством.
Після призначення голови ОДА миттєве пожвавлення відбулося в усіх без винятку райдержадміністраціях області. Сплячі райони нарешті прокинулися й чекають на нових очільників. На думку Михайла Васильовича, затвердження голів РДА на Хмельниччині відбуватиметься у два етапи: спочатку нових керівників призначатимуть у ті райони, в яких керують виконувачі обов’язки голів РДА або заступники.

Тож найближчим часом усі шанси отримати нового керівника краю матиме Кам’янеччина. У провладних кабінетах ймовірною кандидатурою на посаду голови РДА називають Руслана Нестерова, нині діючого голову Слобідко-Кульчиєвецької територіальної громади. Разом з тим, обговорюють прізвища інших, не менш відомих кам’янчан. Що й казати, Михайло Загородний закінчив агрономічний факультет Кам’янець-Подільського сільськогосподарського університету, не виключено, що серед його заступників, радників чи голів РДА незабаром побачимо випускників аграрного вишу.

Михайло Васильович зізнається, що очолити Хмельниччину йому пропонували ще у вересні 2014 року, коли на посаді перебував Леонід Прус, проте Загородний відмовився йти по трупам, переконуючи керівництво держави дати шанс колишньому очільнику проявити себе на посаді. Останній довіри не виправдав. Сьогодні новий губернатор, який кілька років тому пройшов у Хмельницьку обласну раду по мажоритарному округу від Української народної партії, вважає себе членом партії Петра Порошенка. Разом з цим, він отримав і «благословення» на посаду від від безпосереднього керівника корпорації «Оболонь» Олександра Слободяна, який, за словами Михайла Васильовича, «позитивно відреагував, сказавши: «Це ж плюс для «Оболоні», тому що керівництво країни високо оцінило роботу нашого менеджементу».

Говорить Михайло Задорожний і про люстрацію, яка є вкрай необхідною, але, на його думку, до таких змін варто підходити виважено. Не потрібно звільняти чиновника лише за те, що він працював під час режиму Януковича, увагу варто звертати на факти зловживання владою чи бездіяльність, і аж ніяк не на приналежність до певної політичної сили.

Паралельно з формуванням нової команди голова Хмельницької ОДА візьметься за розбудову краю. У першу чергу, він спрямовуватиме чиновників, аби ті працювали над наповненням місцевих бюджетів. Як менеджер він готовий до прийняття нестандартних рішень, але за умови, що вони будуть ефективними та корисними для розвитку економіки. «Моє завдання - створювати умови, показувати напрямок, заставляти всіх працювати, а не робити роботу за всіх», - пояснив Михайло Васильович журналістам.

Теги: Михайло Загородний, голова Хмельницької ОДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.