Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ПОВЕРНУЛИ НАЗАД. НАДОВГО?

20 січня Летичівський районний суд поновив на посаді директора ДП «Нігинський кар’єр» Миколу Ткача.
Нагадаємо, 5 листопада, відповідно до наказу Мінагрополітики, Миколу Миколайовича було звільнено із Микола Ткачзайманої посади, натомість на його місце призначено нового керівника Сергія Діденка.

Працівники підприємства не пустили новоспеченого очільника та вдавалися до неодноразових акцій протесту з вимогою повернути їм колишнього директора, за час керування якого «Нігинський кар’єр» отримав друге дихання.

Невідомо, чи стане рішення Летичівського районного суду остаточною перемогою Миколи Ткача, адже друга сторона має термін, аби подати апеляцію, проте вже сьогодні колектив підприємства в особі профспілкової організації направив до Президента та Прем’єр-міністра України листи з проханням ініціювати передачу права управління ДП «Нігинський кар’єр» від Міністерства аграрної політики та продовольсьтва україни до Фонду державного майна України задля уникнення корупційної складової.

- Ми звернулися до керівництва держави, аби там звернули увагу на наше й подібні підприємства та припинили корупційну вакханалію, яку затіяли міністерські чиновники, - каже голова ППО ДП «Нігинський кар’єр» Наталя Стецюк.

Теги: ДП «Нігинський кар’єр», Микола Ткач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.